Total akaryakıt 2000₺ yakıt puan hediye kampanyası 13 Haziran-15 Eylül 2024

  • 14 Haziran 2024
Total akaryakıt 2000₺ yakıt puan hediye kampanyası 13 Haziran-15 Eylül 2024
Total akaryakıt istasyonlarında yapacağınız yakıt alım miktarına göre 2000₺’ye varan yakıt puan hediye fırsatı sizi bekliyor. Kampanyada oranlar çok kötü %5 gibi bir oran mevcut. Kart kampanyalarıyla birlikte değerlendirilebilir.
  – 400TL’ye varan yakıt puan kampanyası: Tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız sekizinci 1.000 TL ve üzeri yakıt alımına toplamda 400 TL yakıt puan kazanabilirsiniz.
– 800TL’ye varan yakıt puan kampanyası: Tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız sekizinci 2.500 TL ve üzeri yakıt alımına toplamda 800 TL yakıt puan kazanabilirsiniz.
– 2.000TL’ye varan yakıt puan kampanyası: Tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız sekizinci 6.000 TL ve üzeri yakıt alımına toplamda 2.000 TL yakıt puan kazanabilirsiniz.
Club üyelerine bu yaz her yolculukta daha da çok kazandıracak Yaz Kampanyası başladı!
13 Haziran-15 Eylül 2024 tarihleri arasında yakıt alışverişi tutarınıza göre, aşağıdaki yakıt puan kampanyalarından birini seçebilir, seçtiğiniz kampanyadan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız  akaryakıt alışverişinize 2.000 TL’ye varan Club TotalEnergies Yakıt Puan hediye kazanabilirsiniz.
Siz de hemen Club uygulamasını indirin, size özel avantajlardan faydalanın.
Kampanya Detayı:
– 13 Haziran-15 Eylül 2024 tarihleri arasında TotalEnergies istasyonlarından Club TotalEnergies üyeliğiniz ile yapacağınız yakıt alışverişlerinizde geçerlidir.
– Kampanyadan faydalanabilmek için Club TotalEnergies üyesi olmanız ve yakıt alışverişi bareminize göre katılmak istediğiniz kampanyayı mobil uygulama üzerinden seçmeniz gerekmektedir.
– Club müşterimiz olarak, seçtiğiniz kampanya çerçevesinde, kampanya süresince farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız sekiz farklı yakıt alışverişlerinin her biri için anında yakıt puan hediye kazanırsınız.
– Kampanya kapsamında en fazla 2.000 TL değerinde yakıt puan kazanabilirsiniz.
– Kampanyaya mevcut Club TotalEnergies üyeleri ve Club TotalEnergies mobil uygulamasını indirerek, üyeliğini oluşturan ve plakasını tanımlayan yeni üyeler katılabilir.
– Tüm üyelerimizin kampanyadan faydalanmak için, katılmak istedikleri kampanyaya uygulama üzerinden katılım sağlamaları gerekmektedir.
– Kampanyadan yararlanmak isteyen Club TotalEnergies üyelerimiz, TotalEnergies istasyonlarından yapacakları yakıt alımları öncesinde Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturacakları QR kodu alanındaki şifreyi ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numarasını ön saha satış görevlisine ileterek kampanya kapsamında yapacakları akaryakıt alışverişlerine ait puanlarını kazanabilirler.
– Kampanyaya uygulama üzerinden “Fiş Bilgileri İle Puan Yükleme” alanında gerçekleştirilen işlemler de geçerli olacaktır.
– Seçili TotalEnergies istasyonlarımızda “Mobil Ödeme” kullanarak yapılan yakıt alımı işlemlerin de geçerli olacaktır.
– Kampanyadan her üye bir kez faydalanabilir.
– Kampanyadan faydalanmış olan bir plaka, tekrar faydalanamaz.
– Puanlar her alışveriş sonrasında otomatik olarak Club üyeliklerine yüklenecektir.
– Puan harcama işlemi sırasında yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
– Club TotalEnergies mobil uygulamasına yüklenen yakıt puanların kullanımı için, Club üyelerinin TotalEnergies istasyonlarında yakıt alımı öncesinde Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturacağınız QR kodu alanındaki şifreyi ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numaranız ile birlikte puan harcama talebi ile saha satış görevlisine iletmesi gerekmektedir. Yakıt alımı sonrasında iletecek puan harcama talepleri işleme alınamayacaktır.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x