Totalde 45 kişiye 1 yıllık yakıt hediye

  • 14 Kasım 2013
Totalde 45 kişiye 1 yıllık yakıt hediye

Total akaryakıt istasyonlarında kazanmaya devam ediyorsunuz. Totalde 14 Kasım – 28 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek büüyk çekiliş kampanyasında 45 gün boyunca 45 kişiye 1 yıllık yakıt hediye edilecek.

Çekiliş kampanyasınd Club TOTAL kart ile yapılacak tek seferdeki her 45 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi karşılığında büyük çekilişe katılma hakkı kazanılıyor.  Ayrıca, 45.000 Club TOTAL kart sahibi de 5, 10 ve 15 TL değerinde yakıt kazanma fırsatı da yakalıyor.

Club Total kart sahiplerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan “Büyük Çekiliş Kampanyası” bu yıl da devam ediyor. 14 Kasım – 28 Aralık tarihleri arasında devam eden kampanya ile 45 günde, 45 kişi Total’den 1 yıllık yakıt kazanıyor. Kampanya kapsamında Club TOTAL kart kullanıcıları, Club TOTAL kart ile yapılacak tek seferdeki her 45 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi karşılığında, büyük çekilişe katılma şansı yakalıyor.

Büyük çekilişin ardından bir yıllık bedava akaryakıt tutarı olan 4.800 TL değerinde PuanTOTAL,  kazanan talihlilerin Club TOTAL kartlarına yüklenecektir. Kampanya dönemi boyunca da Club TOTAL kart sahipleri standart PuanTOTAL kazanmaya devam edecektir.

45.000 Club TOTAL kart sahibini de, kampanya süresince, kampanyaya katılan Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarından gerçekleştirecekleri her 45 TL’lik akaryakıt ve otogaz alışverişi karşılığında anında 5, 10 ve 15 TL tutarında bedava yakıt kazanma fırsatı da bekliyor. Kazanan talihlilerin, POS sliplerinde, kazandığına dair bilgilendirme mesajı çıkacak ve bedava yakıt tutarı karşılığında PuanTOTAL anında Club TOTAL kartlarına yüklenecektir.  Bu kampanyadan her Club TOTAL kart sahibi, kampanya boyunca yapmış olduğu tüm alışverişler için yararlanabilecek.

Club TOTAL üyesi olabilmek için, www.total.com.tr adresindeki Club TOTAL linkine tıklanması ya da akıllı telefon uygulaması üzerinden veya Türkiye genelindeki yaklaşık 450 Total istasyonundan tek sayfalık başvuru formunun doldurulması yeterli oluyor. Total istasyonlarından yapılan başvurularda, başvuru formu doldurulup imzalandıktan sonra Club TOTAL kart kullanıcılara anında teslim ediliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ