Kampanya ve İndirim Haberleri

Avon 2015 anneler günü indirimleri

  • 18 Nisan 2015
Avon 2015 anneler günü indirimleri

Avon kampanya ve fırsatları sürüyor. 2015 anneler günü için en güzel hediye alternatiflerini sizlere sunan Avon, 17 Nisan – 15 Mayıs 2015 tarihleri arasında aşağıdaki ürünlerde indirimli fiyat fırsatları sunuyor.

Avon 5. Katalogunda yer alan, 250’den fazla hediye seçeneğiyle Annenizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca Şok Fiyatlar, yeni ürünler, cilt bakım ürünleri, parfümler, kişisel bakım ürünleri, makyaj ürünleri, 3’lü makyaj teklifleri ve saç bakım ürünleri özel fiyatlarla satışta.

Dünyanın en köklü güzellik şirketlerinden biri olan AVON, her katalog döneminden farklı olarak 11 Mayıs Anneler günü olması dolayısıyla Annesine güzel bir hediye alacaklar için “Anneler Günü”ne özel indirimlerle sizlerle buluşuyor.

Avon bu kampanya katalogunda Avon Cherish EDP yi sizlere sunuyor. Çevresine neşe saçan, dostlarıyla değerli anları paylaşmayı seven kadınlar için Cheris parfümü beğeninize sunuyor.Yasemin, zamaba, eşsiz misk ve kremsi odun notaları içeren zarif ve çiçeksi koku Avon Cherish EDP 66 TL yerine 33,95 TL özel fiyatıyla Avon 5. katalogu döneminde satın alabilirsiniz. Ayrıca Yeni Cherish EDP alan herkese Vücut losyonu hediye edilecektir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x