Kampanya ve İndirim Haberleri

Avon saç güzeli facebook yarışması

  • 20 Nisan 2011

Avondan bayanlara özel saç güzeli yarışması facebookta başlıyor.Sizde Saçlarına ve Işıltısına güvenenlerdenseniz AVON’dan muhteşem ödüller kazanabilirsiniz.

Avon facebook sayfasına Saç rengini seçip, fotoğraflarını yükleyenler arasında her kategorinin en beğenilenleri, General Mobile DST Diamond Cep Telefonu hediye edilecektir.

Ayrıca her kategorinin birincilerini Avon’dan güzel süpriz hediyeler bekliyor….

Saçlarına ve ışıltısına güveniyorsan, hemen fotoğrafını ve bilgilerini paylaş, oyları topla!

Katılım Şartları:

Avon Saç Güzeli uygulaması katılım ve kullanım koşulları http://apps.facebook.com/avonsacguzeli adresindeki Avon Saç Güzeli uygulamasında ve bu iş için açılmış Page’de yer almaktadır. Avon, bu sayfada ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Avon Saç Güzeli uygulaması kullanıcıları uygulamayı her kullanışlarında ve Avon Türkiye sayfasına her yeni girişlerinde, güncellenmiş maddelerini kabul etmiş sayılmaktadırlar. Bu nedenle lütfen Kullanım Koşulları sayfasını düzenli olarak takip ediniz.

1. http://apps.facebook.com/avonsacguzeli  adresindeki Avon Saç Güzeli uygulaması için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Ancak ödüle hak kazanabilmek için 18 yaşından büyük olma şartı aranmaktadır.

2. http://apps.facebook.com/avonsacguzeli  adresindeki Avon Saç Güzeli uygulaması hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

3. Katılımcılar işbu http://apps.facebook.com/avonsacguzeli  adresindeki Avon Saç Güzeli uygulaması kapsamında oluşturacakları içeriklerin kendilerince hazırlanacağını, içeriklerin hukuka, genel ahlaka ve toplumsal değerlere/düzene aykırı olmayacağını, yanlış ve/veya eksik olmayacağını, politik amaçlı olmayacağını, özel ya da kamu kurumunu hedef almayacağını ve Avon ve Digital Youth, 3. kişilerin/kurumların haklarını ihlal etmeyeceğini, hakaret içermeyeceğini ve herhalükarda içerikler ile ilgili tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul ederler.

4. Avon Saç Güzeli uygulamasını indiren kullanıcılar gerçek ad, soyad ve iletişim bilgilerinin yer aldığı Facebook profilleri ile yarışmaya katılmak zorundadırlar. Ödül kazanılması durumunda beyan edilen iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşılacaktır. Kullanıcıların iletişim bilgileri kendi izni olmadan 3. kişi ya da kurumlarla paylaşılmayacaktır.

5. Avon Saç Güzeli uygulamasını indiren kullanıcıların üyelik ve içerik bilgilerinin önceden yazılı onay alınmak şartıyla Avon ile ilgili tüm basılı ve görsel iletişim materyallerinde yayınlanacağını baştan kabul etmiş sayılırlar.

6. Avon Saç Güzeli uygulamasını indiren kullanıcılar oluşturdukları içeriklerin telif hakkının bedelsiz olarak Digital Youth ve Avon’a ait olacağını kabul eder. Digital Youth ve Avon katılımcıların oluşturduğu içerik ile ilgili olarak her türlü yayma, çoğaltma, temsil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakları, işleme vs. hakkına yer, mecra sınırlaması olmaksızın süresiz ve bedelsiz olarak sahiptir. Katılımcılar, içeriklerin kullanılması veya yayınlanmasından/ kullanılmaması veya yayınlanmamasından dolayı hiçbir şekilde Digital Youth ve Avon’dan hak ve alacak talebinde bulunamaz.

7. Avon Saç Güzeli uygulamasını indiren kullanıcılar uygulamanın çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, siteye yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler. Aksi takdirde Youth Republic Digital veya Avon’ın bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.

8. Avon Saç Güzeli uygulamasını indiren kullanıcılar Page sayfalarına gönderdikleri içeriğin doğruluğunu, üçüncü kişi ve kuruluşları yanıltacak nitelikte herhangi bir hususa yer vermeyeceklerini, yayınlanan görüş, düşünce, ifade ve resimlerin Digital Youth ve Avon ile hiçbir ilgi ve bağlantısı olmadığını ve sadece kendilerini bağlayacağını kabul ve taahhüt ederler.

9. Digital Youth ve Avon�un her zaman, tek taraflı olarak uygulamayı sürekli veya geçici olarak durdurma hakkı vardır.

10. Avon Saç Güzeli mekanizması aşağıdaki gibi gerçekleşir;

– Facebook’ta profili olanlar Avon Saç Güzeli uygulamasını kullanmaya başlar.

– Avon Saç Güzeli yarışmasına katılacağı saç tonunu seçer.

– Bir sonraki ekranda katılım formunu doldurur, katılım koşullarını kabul eder ve fotoğrafını yükler.

– Dilerse yüklediği fotoğrafı paylaşım butonlarını kullanarak arzu ettiği bir sosyal mecrada paylaşabilir.

– 4 farklı saç tonu kategorisinde (sarışın, kızıl, kumral, esmer) yarışanların fotoğrafları Facebook kullanıcılarının oylarına açılır.

– Avon Türkiye sayfasını beğenen ve Avon Saç Güzeli uygulamasını yükleyen herkes oylamaya katılabilir.

– Oylamada haksız rekabete yol açan ve oylamayı etkileyerek lehine manipüle eden katılımcılar yarışmadan  diskalifiye edilecektir. Bu katılımcıların aldıkları ve kullandıkları oylar geçersiz sayılacaktır.

-Uygılamanın sona erdiği tarihte, 4 farklı saç tonu kategorisinden en çok oyu alan ilk 3kişi arasından Avon , Erdem Kıramer Akademi Direktörü, Saç ve Renk Uzmanı Emir Balaban ve Digital Youth tarafından haksız rekabete yol açmadığı tespit edilen kişi Avon Saç Güzeli kategori  birincisi olarak belirlenir ve ödüle hak kazanır.

– Avon Saç Güzeli uygulamasından ödül kazananlar haklarını hiçbir şekilde devredemez, hediye edemez, satamaz ve kazanılan ödülün karşılığı para olarak ödenemez.

– Avon Saç Güzeli uygulaması hakkında veya uygulama ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, herhangi bir ihtilaf halinde İstanbul Mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.

– Avon Saç Güzeli uygulaması kullanıcıları, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde Avon veya Dıgıtal Youth�un bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları ve doğacak her türlü zararları için kullanıcıya rücu edilir.

– Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, Avon veya Digital Youth hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.

11. Katılımcılar, bu şartnamedeki hükümleri bütünüyle kabul etmiş sayılırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. gizem dedi ki:

    yarışmaya katlmak için adresi yazdğımda üyelik formunu göremiyorum ? :S

  2. gizem dedi ki:

    ben bunu çok beğendim benimde yüzüm çok güzel ama yaşım biraz küçük mavi gözlü ve siyah saçlıyım bunun için herkes beni çok beğeniyor.bu yüzdende çok ama çok mutluyum yü

  3. nebahat dedi ki:

    merhaba ben 11 yaşındaki yegenimi yarışmaya katmak istiyorum yaş sınırı varmı ve yarışma ne zaman

BİR YORUM YAZ