Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank 2 fatura talimatına 100 TL hediye kampanyası

 • 02 Şubat 2022
Akbank 2 fatura talimatına 100 TL hediye kampanyası

Akbank harika bir otomatik fatura ödeme kampanyası duyurdu. Kampanya kapsamında her elektrik ve doğalgaz faturası için 25 TL olmak üzere aylık 50 TL ve ikinci ayda 50 TL daha olmak üzere toplamda 100 TL chip para hediye edecek. Kampanyaya sadece elektrik ve doğalgaz fatura talimatları dahildir.

Fatura talimatını hesaptan veya kredi kartından komisyon ve ücretsiz verebilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra verilecek yeni talimatlar (giriş tarihi kampanya katılım tarihinden sonra olan yeni fatura talimatları) ödüllendirilecektir.
Aynı kurumdan veya aynı fatura türünden birden fazla fatura talimatı verilmesi durumunda sadece 1 fatura için ödül verilecektir.
Yukarıdaki koşullarda fatura talimatı veren müşterilere talimatı sonrası her bir elektrik ve doğalgaz faturası için 25 TL olmak üzere en fazla 50TL chip-para verilecektir. Fatura talimatı sonrası 2 fatura ödeme dönemine bakılacaktır. 2 fatura ödeme döneminde fatura tutarı otomatik talimat ile ödenen faturalar için her bir elektrik ve doğalgaz faturası için 25 TL olmak üzere en fazla 50TL daha chip-para verilecektir.
Bir müşteri en fazla 100 TL chip-para kazanacaktır.
Hesaptan veya kredi kartından (Axess, Axess exi26, Free veya Wings) verilecek fatura ödeme talimatları kampanyaya dahildir.
Kampanyaya katılmak için 28.02.2022 tarihine kadar Akbank Mobil uygulamasında ya da Akbank İnternet’te, kampanyalar menüsünde yer alan “Fatura ödeme talimatına 100 TL’ye varan chip para Akbank’ta!” kampanyasına giriş yapılarak, ”Kampanyaya katıl” butonuna tıklamak yeterlidir.
Talimatlarınızı Akbank Mobil’den fatura ödeme menüsü altından, Akbank İnternet, 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.
Chip-para yüklemeleri hesaptan verilen talimatlar için Akbank kart’a, kredi kartından verilen talimatlar için kredi kartına chip-para olarak yüklenecektir.
Kampanya kapsamında fatura talimatı verildikten sonraki ilk chip-para yüklemesi 15 Mart 2022 tarihinde yapılacaktır. Kampanya koşullarının yerine getirilmesi durumunda ikinci chip-para yüklemesi ise iki dönem otomatik ödeme tahsilatı gerçekleştikten sonra, 25 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan chip-para’ların yüklenmesi için hesaptan talimat veren müşterilerin en az 1 adet açık Akbank kartı, kredi kartından talimat veren müşterilerin en az 1 adet açık bireysel kredi kartı olmalıdır.
Kampanya başlangıç tarihi öncesinde aktif olup, kampanya süresi içerisinde iptal edilerek tekrar verilen talimatlar ile kampanya dönemi öncesinde iptal edilmiş olup kampanya döneminde aktif edilen talimatlar kampanya kapsamında değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Munise dedi ki:

  kampanya güzel faturaları iptal edip taşıyorum. Haber verdiğiniz için teşekkürler.

 2. Maksimum dedi ki:

  Fatura ödeme tarihinden itibaren ekstre kesim tarihine kadar % 1.80 faiz uygulanacaktır diyor. Bende mi böyle. Herkeste mi durum aynı

  1. hasan ay dedi ki:

   sanırım sizin baktığınız genel fatura ödeme kampanyası bu doğalgaz ve elektrik faturalarına özel kampanya

   1. Maksimum dedi ki:

    Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. Sanırım talimat vereceğim doğru yeri bulamadım ben

BİR YORUM YAZ