Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank banka kartı e-ticaret kampanyası 11-30 Kasım 2020

  • 11 Kasım 2020
Akbank banka kartı e-ticaret kampanyası 11-30 Kasım 2020

Akbank banka kartı sahiplerine özel e-ticaret kampanyası kapsamında internet üzerinden yapacağınız toplamda 1000 TL ve üzeri alışverişte 40 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanyaya axess mobil uygulaması üzerinden 11-30 Kasım 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 11 – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında bireysel asıl Neo veya Akbank Kart ile yapılacak e-ticaret harcamaları toplamı 1000 TL’ye ulaştığında 40 TL chip-para hediye edilecektir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “BIN” yazıp 4566’ya SMS göndermesi, Axess Mobil’den ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess Mobil, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 40 TL chip-para kazanabilir.
Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Neo ve Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
Axess, Wings, Free, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Güven Karadeniz
1 yıl önce

Neo Kartın Aralık ayi Trendyol kampanyasi var
250₺ ye 20₺ Kampanyaya Axess mobilde goremezseniz Akbank mobilden katilabilirsiniz.Ekleyelim lütfen

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x