Akbank cep şubesine giren herkes 5 TL kazanıyor

  • 01 Mart 2012
Akbank cep şubesine giren herkes 5 TL kazanıyor

Akbank cep şubesine girenler 5 TL kazanıyor. Kampanya kapsamında 14 Mart 2012 tarihine kadar Cep Şubesi’ne giren ilk 5.000 kişi 5 TL chip-para kazanıyor fırsatı kaçırmayın!

Akbank Cep Şubesi’nde birçok bankacılık işleminizi oturduğunuz yerden ÜCRETSİZ gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bağlantı ücreti de ödemezsiniz. Cep Şubesi’ne girmek için cep telefonunuzdan m.akbank.com’a girip Cep Şubesi’ne tıklamanız yeterli.

Kampanyaya katılmak için 1-14 Mart tarihlerinde Cep Şubesi’ne girmeniz yeterlidir. Cep Şubesi içinde herhangi bir işlem yapma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Cep Şubesi’ni halihazırda kullanan müşterilerimiz de kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyaya katılım için Cep Şubesi’ni ilk defa kullanıyor olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya 01/03/2012 (Saat 00:00) – 14/03/2012 (Saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında m.akbank.com’dan Cep Şubesi’ne giren ilk 5.000 kişi 5 TL chip-para kazanacaktır.
  • Kampanya sonunda Cep Şubesi’ne giren ilk 5.000 müşterimizin Akbank kredi kartına veya Neo Kart’ına 5 TL chip-para yüklemesi yapılacaktır.
  • Kazanılan chip –para, başka bir kişinin banka kartına yüklenemez, devredilemez veya nakde çevrilemez.
  • Akbank T.A.Ş çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi chip-para’ları yüklenmez.
  • Bir kişi bir kereden fazla kazanamaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ