Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank davet et 1000 TL kazan kampanyası 2022

 • 08 Nisan 2022
Akbank davet et 1000 TL kazan kampanyası 2022

Akbank yeni müşterilere özel 500 TL hediye chip para yanında onları davet edip müşteri olmaları sağlayanlara özel 1000 TL chip para hediye ediyor. Yapmanız gereken akbank mobile girip keşfet-kampanyalar menüsünden davet linkini paylaşmanız. Paylaştığınız kişiye bir davet kodu gönderilecek. Bu kodla akbank mobil üzerinden yeni müşteri başvuru yapacak. Kimlikle şubeye gitmeden başvuru yapılarak müşteri olunabiliyor. Temsilci görüntülü arayıp işlemleri bitiriyor.

Ben eşime davet kodu gönderdim, kart başvurusu yaparak 500 TL o kazandı banada 250 chip para geldi. Her yeni müşteri için 250 olmak üzere toplamda 1000 TL chip para kazanabileceksiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları durumunda chip-para kazanacaklar.
Kampanyadan, Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapanlar yararlanabilecektir.
Kampanyalı Müşteri, davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında anında 250 TL chip-para, toplamda en fazla 1.000 TL chip-para kazanabilecektir. 1.000 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin Akbanklı olmasından ilave chip-para kazanamaz.
Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabilir.
Davet Kodunu Alan’ın kodu 1 ay içinde kullanması gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra Davet Kodunu Alan, ilgili kod ile Akbank Mobil’den Akbanklı olsa da, Kampanyalı Müşteri’ye ödül kazandıramaz. Kampanyalı Müşteri, kodun kullanım süresinin 1 ay olduğu hususunda Davet Kodunu Alan kişiyi bilgilendirmekle yükümlüdür.
Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir.
Kampanya kapsamında Kampanyalı Müşteri’nin kazandığı chip-para, davet kodu üzerinden Akbank müşterisi olunduğu an yüklenecektir. Kazanımına ilişkin Kampanyalı Müşteri’mize sms ile bilgi verilecektir.
Kampanya kapsamında yüklenen chip-paralar kaybolmayan chip-paradır. Yüklenmesi ardından geri çekimi olmayacaktır.
Kampanyadan sadece Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilir. Şahıs firmaları, tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
Davet Kodunu Alan’ın Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde, Kampanyalı Müşteri‘nin chip-para yüklemesi, Davet Kodunu Alan’ın Akbanklı olma sürecini kurye ile başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında gerçekleşir.
Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin chip-para kazanabilmesi için davet ettiği kişinin 70 yaşın altında olması gerekmektedir.

x
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Murad dedi ki:

  2 gündür görüntülü görüşme için müşteri hizmetlerine baglaniyorsun diyor yalan dolan

 2. Baloncuamca dedi ki:

  Ben davet ettim 10 TL yüklediler :)

 3. Ömer belindir dedi ki:

  Ben de denedim 3 gündür müşteri hizmetlerine görüntülü bağlanamadım şubeye gitsem faydalanabilirsiniz acaba

 4. AbdllhY dedi ki:

  Son satır çok kaba olmuş koskoca bankaya yakışmadı ne demek 70? Ha 65 dese bir mantığı var çalışanların resen olma yaş sınırı, noter hizmetleri için hastane rapor gereksinimi vb. ama 70 denince en hafif tabiriyle bir ayağı çukurda mı? deniyor !!!! Yuhhh Akbanka bankayı arayıp kınayacağım (Bu koşulu ilgilendiren biri civarımda yok ve bu vb kampanyaları genelde hiç tercih etmem iyi olur Allahtan kötü birşey olur senin yüzünden derler gerekçem o.)

  1. AbdllhY dedi ki:

   Resen emekli olma yaşı demek istemiştim yazarken emekliyi unutmuşum…

 5. Gülçin dedi ki:

  1000231937 lütfen kodum la müşteri olur musunuz

BİR YORUM YAZ