Akbank emekli kampanyası 200 TL hediye 15 Eylül-31 Ekim 2015

 • 16 Eylül 2015
Akbank emekli kampanyası 200 TL hediye 15 Eylül-31 Ekim 2015

Akbank emeklilere özel maaş taşıma kampanyası kapsamında 200 TL hediye ediyor. Siz de emekli maaşınızı 15 Eylül-31 Ekim 2015 tarihleri arasında Akbank şubelerinden taşıyarak 200 TL chip para kazanabilirsiniz.

Emekli maaşı nasıl taşınır?

Emekli maaşı sahibi kimliğiyle birlikte maaşını taşımak istediği banka şubesine gelerek kolayca maaşını taşıyabilir. Taşıma işlemi noter onaylı vekaletle de yapılabilmektedir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyadan faydalanabilmek için, 15 Eylül – 31 Ekim 2015 tarihleri arasında SSK, Emekli Sandığı veya BağKur emeklisi müşterilerin emekli maaşlarını Akbank aracılığı ile almak üzere TC kimlik numaralarını içeren kimlikleri ile Akbank şubelerine gelerek SGK Banka Değişikliği Taahhütnamesi’ni imzalamaları ve SGK banka değişikliği işlemini yapmaları gerekmektedir.
 • SGK emekli maaşını 2012 Ocak ayı ve sonrasında en az 1 defa Akbank’tan almış olan müşteriler, kampanyaya başvurmuş olsalar bile kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerin Akbank’a ait tüm pazarlama iletişimlerine izin onayı vermeleri gerekmektedir. Akbank iletişim izin onayı vermeyen müşteriler kampanyaya katılsalar bile kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerin açık bir Neo kart bulundurmaları gerekmektedir. Müşteri, herhangi bir sebeple Neo kartını kapatır ve yeni bir Neo kart başvurusu yapmaz ise kampanya hakkını kaybeder.
 • Daha önce Neo kartı bulunmayan müşterilerin kampanya dönemi içerisinde Neo kart başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.
 • Herhangi bir sebeple Akbank’taki maaş hesabına ilk maaşın yatış tarihinden itibaren düzenli olarak 2 yıl süre ile emekli maaşının Akbank’a yatırılmaması ve/veya maaş ödemesinin Akbank aracılığı ile gerçekleştirilmemesi halinde müşteri kampanya hakkını kaybeder. Kampanyaya katılan müşteriler bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanya kapsamında müşterinin emekli maaşını Akbank’a taşıması halinde, ilk maaş yatış tarihini izleyen ay başlayarak her altı ayda bir 50’şer TL chip-para olmak üzere dört taksitle toplamda 200 TL chip-para müşterinin açık olan Neo kartına yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılan müşterilerin emekli maaşlarının en geç 1 Ocak 2016 tarihine kadar Akbank’a yatırılmaya başlaması gerekmektedir. Maaş ödemesi bu tarihten sonra Akbank’a yatırılacak müşteriler kampanyaya katılmış olsalar bile kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Birden çok emekli maaşı alsa bile müşteri bir kez ödüle hak kazanacaktır.
 • Kampanya ilk 20,000 başvuru için geçerli olup başvuru sayısına ulaşılması halinde kampanya 31 Ekim 2015 tarihinden önce sona erebilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ