Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank emekli maaşı kampanyası 2019

 • 07 Ağustos 2019
Akbank emekli maaşı kampanyası 2019

Akbank emekli maaşı müşterilerine özel kampanyasında 2 gün önce maaş çekme fırsatı sunuyor. Akbank’tan emekli maaşınız yatmadan 2 gün önce faizsiz ve ücretsiz olarak çekebiliyorsunuz. Örneğin emekli maaşınız ayın 15’inde yatıyorsa ayın 13’ünde maaşınızı çekebiliyorsunuz.

Kampanya Ayrıntıları
SGK emekli maaşını Bankamızdan alan ve emekli maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlı tüm müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.
SGK emeklilerimiz, maaş tarihinden 2 gün öncesi ile maaş ödeme günü arasında mevcut artı para kredisi limitlerini %0 faiz ile kullanabilecek, maaş günü sonrasında Bankamızca geçerli güncel faiz oranları uygulanacaktır.
Çekilebilecek tutar artı para kredisi limiti ile sınırlı olup bu limit Banka tarafından belirlenmektedir.
Maaş gününden önceki 2 gün içinde emekli maaşını Bankamıza taşıyan, maaş hesabına artı para kredisi limiti tanımlanan müşteriler ile ilk kez maaş ödemesi alacak emekliler kampanyadan bir sonraki aydan itibaren yararlanabilir.
Aynı hesaba birden fazla maaş yatması durumunda kampanya ilgili ay içinde hesaba yatan ilk maaş ödemesi için geçerli olur.
İkramiye ve diğer ödemeler ile taksitli artı para kullanımı kapsam dışındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. djyavuz dedi ki:

  Aylık net geliri 1.500 TL’ye kadar emeklilere 500 TL promosyon ve 200 TL ek promosyon, 1.500 TL-2 bin 500 TL arasında olanlara 625 TL promosyon ve 225 TL ek promosyon, 2 bin 500 TL ve üzerinde olanlara ise 750 TL promosyon ve 250 TL ek promosyon ödeniyor.

  İlave 350 TL’ye varan chip para kazanma fırsatı ise 2 aşamada sunuluyor. Kampanya kapsamında SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyarak 2-31 Mart 2020’de ilk kez Axess sahibi olup bu kartla ya da Neo kart ile her ay 500 TL ve üzeri harcama yapan emekliler, ayda en fazla 25 TL, toplamda ise yıl sonuna kadar 250 TL’ye varan chip-para kazanma fırsatından faydalanabilecek.

  Emekliler ayrıca Axess ile verecekleri bir yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 15 TL, 3 yeni fatura talimatı için 50 TL, 6 ve daha fazla yeni fatura talimatı için 100 TL chip-para kazanarak toplamda 350 TL’ye varan chip para kazanabilecek.

  Bunlara ilave olarak, Akbank, SGK emekli müşterilerine maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarından para çekme imkanı sunmaya devam ediyor. Akbank’tan emekli maaşı alan ve emekli maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlı olanların yararlanabildiği kampanyada müşteriler, maaş tarihinden 2 gün öncesi ile maaş ödeme günü arasında mevcut artı para kredisi limitlerini yüzde 0 faiz ile kullanabiliyor.

  – “Müşterilerimiz, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarından para çekme imkanına sahip

 2. djyavuz dedi ki:

  Sözünüze Anında 30 TL Chip-para!
  7 gün kaldı. Bitiş tarihi: 31.03.2020 Hemen 444 25 25’i arayıp 6 ay boyunca her ay en az bir işlem yapma sözü verin, anında 30 TL Chip-para kazanın

  Akbank uygulama giriş yapın en aşagıdaki kampanyalar tıklayın yeni tanımlanan kampanya katılın….. Herkese olabilir…

BİR YORUM YAZ