Akbank Facebook sayfası kampanyası ile 12 TL/30 dakika kazanın

 • 26 Nisan 2011
Akbank Facebook sayfası kampanyası ile 12 TL/30 dakika kazanın

Akbank Facebook sayfasını beğenenler  23 Mayıs 2011 tarihine kadar Avea, Turkcell veya Vodafone operatörlerinden günlük 12 TL/30 dakika ücretsiz konuşma kazanıyor.Şirketlerin facebookta yaygınlaşmaya verdiği önemi gösteren kampanyada Facebook ile yüzbinlerce kişiye ücretsiz reklam sunulması hedefleniyor.

Kampanyaya Katılım Detayları:

 • Kampanya, 23 Nisan – 23 Mayıs tarihlerinde 09:00-21:00 saatleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya Facebook Akbank sayfasını beğenen kullanıcılar katılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında Facebook Akbank sayfasının “Her Dk 30 Dk Kazan” sekmesindeki alana GSM numarasını her dakika başında ilk giren kullanıcı, Avea, Turkcell veya Vodafone operatörlerinden günlük 12 TL/30 dakika ücretsiz konuşma süresi kazanacaktır.
 • Kullanıcıların kazandıkları konuşma süreleri hatlarına en geç 3 iş günü içinde yüklenecektir.
 • Konuşma süresi kazanan kullanıcılar hatlarına hediye konuşma süreleri yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında bir kullanıcı 1 defa hediye kazanabilecektir.
 • Bedava konuşma süreleri tüm operatörler için sadece şebeke içi yapılan konuşmalarda geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan TL ve dakikalar geçerliliğini yitirecektir. TL ve dakikaların nakit karşılığı talep edilemez, kazanılan hediye değiştirilemez, bir başka aboneye devredilemez.
 • Akbank T.A.Ş kampanya şartlarında her türlü değişiklik yapma/durdurma hakkına sahiptir.
 • Akbank ve bağlı şirketleri katılımcılardan toplanan e-posta ve telefon numarası gibi iletişim bilgilerini pazarlama iletişimi için kullanma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya boyunca ve sonrasında, Kampanya uygulamasında öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen oy, puan, haber vb her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının bütün yarışma verilerini, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
 • Kampanya sürecince katılımcılar kullanım şartlarında belirtildiği şekilde hediye konuşma dakikalarını kazanabilecektir. Bu işlem sırasında kampanyada rol alan tüm sistemlerden doğacak olası hatalar en kısa sürede giderilmeye çalışılacaktır. İyi niyet çerçevesinde yapılacak tüm müdahelelere karşın düzeltilemeyen sorunlarda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemeyeceklerini kabul eder.
 • Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Hediye konuşma sürelerinin kullanım detayları aşağıda belirtilmiştir.

Turkcell aboneleri hediye konuşma sürelerini yalnızca aramalarda kullanabilecektir. Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için aramalar 0,4 TL/dakika olarak ücretlendirilecektir. (TL atış periyodu 15 sn�dir). Hediye TL�lerle yapabilecek maksimum konuşma süresi aşıldıktan sonra, müşterilerimiz kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Hazır Kart ve Muhabbet Kart kullanan kurumsal aboneler kampanyaya katılamayacaktır. Faturalı hat kullanan kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde hediye konuşma süreleri geçerli olmayacaktır. Kullanıcılar *123*16# �yi arayarak hatlarında kalan TL miktarını öğrenebilirler. Kazanılan dakikalar yükleme bilgilendirme mesajının geldiği andan itibaren aynı gün saat 23:59�a kadar geçerlidir.

Vodafone aboneleri hediye konuşma sürelerini yurtiçi konuşmalarda kullanabilecektir. Konuşma hakları Vodafone Çözüm Ortaklarınca sunulan katma değerli servis satın alımında, sms gönderiminde, mobil internet servislerinde geçerli değildir. Kazanılan dakikalar yükleme bilgilendirme mesajının geldiği andan itibaren 24 saat geçerlidir.

Avea aboneleri hediye konuşma sürelerini yalnızca aramalarda kullanabilecektir. Hediye konuşma süreleri, FenerCell, GSMobile, KartalCell, TrabzonCell tarifeleri dahil olmak üzere tüm Avea tarifelerindeki aboneler tarafından kullanılabilir. Kazanılan dakikalar yükleme bilgilendirme mesajının geldiği andan itibaren aynı gün saat 23.59�a kadar geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. süleyman sofuoğlu dedi ki:

  bu kampanya biz tüketiciler için büyük bir avantaj.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.