Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank Hepsiburada 20 TL indirim kodu 15 – 30 Ocak 2021

 • 15 Ocak 2021
Akbank Hepsiburada 20 TL indirim kodu 15 – 30 Ocak 2021

Akbank müşterileri hepsiburada üzerinden yapacakları alışverişlerde geçerli 20 TL indirim kodlarını akbank mobil üzerinden ücretsiz alabiliyor. Kampanya 15 – 30 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. İndirim kodu 21 TL ve üzeri harcamalarda kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Akbank tarafından 15 Ocak – 30 Ocak 2021 tarihleri arasında Akbank Mobil’e giriş yapan müşterilere Hepsiburada’da kullanabilecekleri indirim kodu verilecektir.
Hepsiburada kodları 15 Ocak – 10 Şubat 2021 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında Hepsiburada’da 21 TL ve üzeri yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
Kampanya kapsamında; Akbank Mobil’den Hepsiburada kodu alan müşteriler, 20 TL’lik kodu Hepsiburada’dan yapacakları 21 TL ve üzeri, altın hariç tüm ürün alışverişlerinde kullanabileceklerdir.
Kampanya kodları www.Hepsiburada.com(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) domainli web sitesinde ve Hepsiburada isimli mobil uygulamada uygulanacaktır.
Kampanya Altın (https://www.Hepsiburada.com/kulce-ziynet-cumhuriyet-altinlari-c-530175(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinde bulunan tüm ürünler) ve Takı Mücevher kategorisinde bulunan (https://www.Hepsiburada.com/taki-mucevher-modelleri-c-16032929(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır)) tüm chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri alışverişlerinde geçerli değildir.
Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
Kampanya 20.000 kod kullanımı için geçerlidir. Kod kullanan kişi sayısı 20.000’e ulaştığında bitiş tarihi beklenmeden kampanya sona erer. Kod almış olan ancak kullanmamış kişilerin kodları geçersiz olur.
İndirim kodları başka indirim kodu ile birleştirilemez.
Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunu ödeme ekranındaki “Hediye çeki kullan” alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kodunun kullanımı yalnızca “Kodu Kullan” alanının denendiği hesapta geçerlidir, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır.
Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.
15 Ocak -10 Şubat 2021 (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim koduna hak kazanma durumunu etkileyebilir.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
Akbank ve D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Kampanyaci dedi ki:

  İndirim kodu Axess mobilde değil Akbank mobildeki kampanyalar bölümünde. Kişiye özel değil herkese açık.

 2. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar akbank hepsiburada 20 TL indirimi kullanmayacak arkadaş olursa indirim kodunu mail adresime gönderebilirse çok sevinirim. Mail adresim aricimustafaali@gmail.com. Şimdiden teşekkür ederim.

 3. mustafa dedi ki:

  Arkadaşlar akbank hepsiburada 20 TL indirimi kullanmayacak arkadaş olursa indirim kodunu mail adresime gönderebilirse çok sevinirim. Mail adresim fenerr33@yahoo.com. Şimdiden teşekkür ederim.

 4. Anonim dedi ki:

  AKBANK HEPSİBURADA 20 TL İNDİRİM KAMPANYASI Arkadaşlar akbank hepsiburada 20 TL indirimi kullanmayacak arkadaş olursa indirim kodunu mail adresime gönderebilirse çok sevinirim. Mail adresim aricimustafaali@gmail.com. Şimdiden teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ