Akbank hesap işletim ücretini chip para olarak iade alın

  • 04 Aralık 2015
Akbank hesap işletim ücretini chip para olarak iade alın

Akbank müşterileri hesap işletim ücretlerini chip para olarak iade alıyor. Akbank direkt mobil internete giriş yaparak hesap işletim ücreti için 60 TL chip para alabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için Aralık, Ocak ve Şubat aylarında direkt mobile 1 defa giriş yapmanız yeterli.

31 Aralık 2015’e kadar “ÜCRETSİZ” yazıp 4425’e göndererek kampanyaya kaydolun. Aralık, Ocak ve Şubat aylarında en az 1’er kez Akbank Direkt Mobil’e girin, hesap işletim ücretiniz değerinde chip-para kazanın.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya sadece 1-31 Aralık 2015 tarihleri arasında kayıt olabilirsiniz.
Kampanyadan chip-para kazanabilmek için, 2015 Aralık ayında en az 1 kez, 2016 Ocak ayında en az 1 kez ve 2016 Şubat ayında en az 1 kez olmak üzere toplamda en az 3 kez Akbank Direkt Mobil’e giriş yapmış olmanız gerekmektedir.
Kampanyadan sadece Akbank Direkt Mobil Bireysel’e müşteri numarası veya kredi kartı numarası ile giriş yapan müşteriler faydalanabileceklerdir.
Kampanyadan Akbank Direkt Mobil’e daha önceden giriş yapmış olan müşteriler de faydalanabileceklerdir.
Akbank Direkt Plus ve Akbank Direkt İşim paketine sahip müşterilerimiz de kampanya şartlarına uygun olduğu takdirde kampanyadan yararlanabilir.
Hesap işletim ücreti muafiyeti olan müşterilerimiz kampanyaya dahil olamayacaklardır.
Hesap işletim ücreti değerindeki chip-paralar Nisan 2016 içerisinde müşterilerimizin açık bulunan vadesiz mevduat hesaplarına iade edilecektir. Müşterimize ait açık vadesiz mevduat hesabı bulunamaması halinde, iade gerçekleştirilemeyecektir.
Kampanyaya müşteri numarası ile katılım alınmaktadır ve her müşterimiz kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
Kampanya sonucunda kazanılacak chip-para tutarı Aralık 2015’te tahsil edilen 2015 2. Yarı hesap işletim ücreti tutarı kadar (maksimum 60 TL) olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    sms gönderim mecburi mi

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.