Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank Juzdan çekiliş sonucu iphone ve apple watch hediye Aralık 2022

  • 13 Aralık 2022
Akbank Juzdan çekiliş sonucu iphone ve apple watch hediye Aralık 2022

Akbank juzdan uygulamasına özel çekiliş kampanyası kapsamında her gün 1 giriş yaparak toplamda 31 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Juzdan çekilişi sonucunda 10 kişiye Iphone 14 128 GB akıllı telefon, 10 kişiye Apple Watch SE GPS 40mm, 10 kişiye Airpods 3. Nesil ve Lightning Şarj Kutusu hediye edilecek.

Akbank çekiliş kampanuası 31 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecektir.

Juzdan’a her gün şifren ile giriş yaparak 1 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 31 çekiliş hakkı kazanabilirsin. Her gün bir yeni çekiliş hakkı elde etmek için profilim alanından şifre girerek giriş işlemini tamamlamalıyı ve sonrasında hakkını kontrol etmeyi unutma.
Ayrıca Seçili işyerlerinde online harcamanı Juzdan ile Öde, yapacağın 1 harcamana 3 adet çekiliş hakkı kazanacaksınız.
Seçili işyerleri: Tatil sepeti, Ets, Vatan, Troy, Ferre, Fuji, Genpa, Genpa Teknik Servis, Goldmaster, Defacto, Turna
Juzdan Yılbaşı Çekiliş kampanyası kapsamında yapılacak çekilişte 10 kişiye Iphone 14 128 GBakıllı telefon, 10 kişiye Apple Watch SE GPS 40mm, 10 kişiye Airpods 3. Nesil ve Lightning Şarj Kutusuhediye edilecektir.

Jüzdan Nedir?
– Herhangi bir banka veya kredi kartına sahipsen Juzdan’a kayıt olabilir, tüm kredi ve banka kartlarını Juzdan’ına ekleyebilirsin.
– İnternet alışverişlerini kart bilgilerini paylaşmadan, güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.
– Ödemelerini tüm bankaların kartları ile peşin veya taksitli olarak gerçekleştirebilirsin

Kampanya Ayrıntıları
Akbank T. A. Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada 01.12.2022 (Saat 00.01) – 31.12.2022 (Saat 23.59) kampanya tarihleri arasında Akbank T.A.Ş.’ ye ait Juzdan APP uygulaması indirip TCKN, cep telefon numarası ve doğum tarihi bilgilerini girerek kayıt olduktan sonra uygulamaya giriş yapanlara veya Akbank’a kayıtlı cep telefonu numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapan bireysel müşterilere her gün için 1 çekiliş hakkı verilecektir. (toplam 31 çekiliş hakkı ile sınırlıdır)
Akbank dışında farklı bankaya ait 1 kart ekleme işlemine 3 çekiliş hakkı, Juzdan ile anlaşmalı üye iş yerlerinde 1 kere ödeme işlemini yapan bireysel müşterilere 3 çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanyaya katılım toplamda 37 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
İkramiye olarak, 10 kişi 30.999,00 TL değerinde Iphone 14 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 10 kişi 5.999,00 TL değerinde Apple Watch SE GPS 40mm, 10 kişi 3.999,00 TL değerinde Airpods 3. Nesil ve Lightning Şarj Kutusu ikramiyesi kazanacaktır.
Çekiliş 11.01.2023 tarihinde saat 10.30’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 13.01.2023 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır. 28.01.2023 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 12.02.2023 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
Kampanya sadece Juzdan APP uygulamasına kayıt olmuş bireysel müşterisi olanları kapsamaktadır. Ticari ve Kurumsal müşteriler kampanya kapsamı dışındadır. Telefon no, ad soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.
Kampanyaya katılım Juzdan APP uygulamasına giriş yapan bireysel müşterilere her gün için 1 çekiliş hakkı (toplam 31 çekiliş hakkı ile sınırlıdır), Akbank dışında farklı bankaya ait 1 kart ekleme işlemine 3 çekiliş hakkı, Juzdan ile anlaşmalı üye iş yerlerinde 1 kere ödeme işlemini yapan bireysel müşterilere 3 çekiliş hakkı verilecektir. . Kampanyaya katılım toplamda 37 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Juzdan ile anlaşmalı üye işyerlerinde ödeme yapma işlemine QR ve NFC ödemeler dahil değildir.
Kampanya dönemi içerisinde eklenen kartların silinmesi halinde kart eklemeden dolayı kazanılan çekiliş hakları iptal edilecektir. Tekrar kart eklerse 3 çekiliş hakkı tekrar yüklenecektir.
Akbank T.A.Ş. Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Abonelik
Bildir

1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x