Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank kart ramazan kampanyası 100 TL hediye 15 Nisan – 16 Mayıs 2021

  • 20 Nisan 2021
Akbank kart ramazan kampanyası 100 TL hediye 15 Nisan – 16 Mayıs 2021

Akbank Kart ve Neo karta özel 2021 ramazan kampanyası kapsamında yapacakları her 150 TL ve üzeri market ve çeşitli gıda harcamalarında 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL chip para hediye edecek. Kampanya 15 Nisan – 16 Mayıs 2021 tarihleri arasında axess mobilden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 15 Nisan – 16 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında bireysel asıl Neo veya Akbank Kart ile yapılacak her 150TL ve üzeri market veya çeşitli gıda harcamalarına 10TL, toplamda 100 TL chip-para hediye edilecektir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “MARKET” yazıp 4566’ya SMS göndermesi, Axess Mobil’den ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess Mobil, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL chip-para kazanabilir.
Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Neo ve Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
Axess, Wings, Free, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra 2 iş günü içinde kartınıza yüklenecektir.
Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.
Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ