Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank sevgililer günü kampanyası 60 TL hediye 8-28 Şubat 2022

  • 08 Şubat 2022
Akbank sevgililer günü kampanyası 60 TL hediye 8-28 Şubat 2022

Akbank 2022 sevgililer günü kampanyası kapsamında 60 TL chip para hediye ediyor. Akbank kartınızla seçili sektörlerdeki mağaza ve internet sitelerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışveriş sonrası her 250 TL harcamada 20 TL olmak üzere toplamda 60 TL hediye edilecek.

Kampanya 8-28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Seçili sektörler: giyim, elektronik, kozmetik, optik ve çiçek

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 8 – 28 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında bireysel asıl Akbank Kart ile internet alışverişleriniz dahil tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL üzeri her giyim, elektronik, kozmetik, optik ve çiçek alışverişinize 20 TL, toplamda 60TL chip-para yüklenecektir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “SEVGİ” yazıp 4566’ya SMS göndermesi, Axess Mobil’den ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess Mobil, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 60 TL chip-para kazanabilir.
Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
Axess, Wings, Free, ticari kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.
ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.
Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ali Uyanık dedi ki:

    hepsiburada trendyolda geçerlimidir

BİR YORUM YAZ