Akbank Trendyol 20 TL indirim kodu kampanyası 15-30 Nisan 2021

  • 20 Nisan 2021
Akbank Trendyol 20 TL indirim kodu kampanyası 15-30 Nisan 2021

Akbank müşterileri mobil uygulama üzerinden Trendyol indirim kodunu ücretsiz alabiliyor. Trendyol indirim kodu 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim sunmaktadır. Kampanya kodunuzu 15 Nisan – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında; Akbank Mobil’den Trendyol kodu alan müşteriler, 20 TL’lik kodu Trendyol’dan yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde altın, dijital ürün (Netflix, oyun pini vb.) ve cep telefonu hariç diğer tüm ürünlerde kullanabileceklerdir.
Kampanya kodları www.trendyol.com domainli web sitesinde ve Trendyol isimli mobil uygulamada uygulanacaktır.
Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
İndirim kodları, Trendyol’da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
Özel kampanyalı (2. ürün 1 TL, sepette ek %30 indirim vb.) butiklerde kampanya ve indirim kodu birlikte kullanılamaz. 1 İndirim kodu parça parça kullanılamaz veya tekrarlı kullanım yapılamaz. İndirim kodları tek seferde kullanılabilir.
Kampanya 25.000 kod kullanımı için geçerlidir. Kod kullanan kişi sayısı 25.000’e ulaştığında bitiş tarihi beklenmeden kampanya sona erer. Kod almış olan ancak kullanmamış kişilerin kodları geçersiz olur.
Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunu sepetteki “İndirim kodu giriniz” alanına girmeleri gerekmektedir.
Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Trendyol’da kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirim kodu kapsamındaki indirime tabii tutulur.

Abonelik
Bildir

1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
2 yıl önce

teşekkürler

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x