Akbank sgk maaş kartı alanlar kazanıyor

  • 25 Ekim 2010
Akbank sgk maaş kartı alanlar kazanıyor

Akbank’tan emeklilere ve yakınlarına hediye chip para kampanyası.Her ne kadar güzel bir fırsat gibi dursada verilen hediye miktarı artırılmalıydı diye düşünüyoruz.30 Kasım’a kadar Emekli tanıdığını Akbank SGK Maaş Kartı sahibi yapan ilk 10.000 kişi hem kendine hem de tanıdığına chip para kazandırıyor. Yönlendireceğiniz her emekli müşteri için size 10 TL (*) değerinde, Akbank SGK Maaş Kartı alarak emekli maaşını bankamızdan almaya başlayan tanıdıklarınız ise 20 TL(**) değerinde chip para ödülü kazansın.

Akbank’lı olmanın ayrıcalıklarından emekli tanıdıklarınız da yararlansın istiyorsanız, hem sizin hem de tanıdıklarınızın kazanacağı bu müthiş fırsatı kaçırmayın!

Bankamızı tavsiye ettiğiniz emekli yakınlarınız Akbank SGK Maaş Kartı sahibi olsun, hem siz hem de emekli yakınlarınız kazansın.

Yönlendireceğiniz her emekli müşteri için size 10 TL (*) değerinde, Akbank SGK Maaş Kartı alarak emekli maaşını bankamızdan almaya başlayan tanıdıklarınız ise 20 TL(**) değerinde chip para ödülü kazansın.

Akbank’a gelin, kazanmaya devam edin. Hem sizi, hem tanıdıklarınızı 30 Kasım’a kadar şubelerimize bekliyoruz.

* Bir kişi en fazla 10 emekli müşteri tavsiye edebilir.
** Ödül kazanımı için Akbank SGK Maaş Kartı’nın, maaşın yattığı şubeden 3 ay içinde teslim alınması ve 1 yıl boyunca bu kart kullanılarak maaşın çekilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde verilen ödül geri alınacaktır.
*** Ödüller, yukarıdaki koşulun sağlanmasını takip eden ayda; tavsiye edenin Akbank kredi kartı ya da banka kartına, tavsiye edilenin ise Akbank SGK Maaş Kartı’na yatırılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. AYKUT ŞATIR dedi ki:

    kendim nuruosmaniye şubesinden maaş almakta olan memurum yakınım olan annem sgk emekli maaşı almakta bunu bankanızdan kart ile almak istiyorum ne gibi evrak ve işlemler yapmam gerekiyor teşekkür ederim.

  2. MUSTAFA ŞAHİN dedi ki:

    ben yeni emekli oldum hesabım akbank istedim bana hesap acılmısmi tş

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.