Citibank Axess başvurunuza 100 TL chip-para

  • 16 Mart 2011
Citibank Axess başvurunuza 100 TL chip-para

Citibank Axess kredi kartı kazandırıyor.01-31 Mart tarihleri arasında internetten Citi / Citi Axess Kredi Kartı alın, kartınız 100 TL chip-para/Citi Para yüklü olarak size gelsin.
Kampanya Katılım Koşullar:
Citibank kredi kartlarından birine hemen sahip olun, ayrıcalıklar dünyasına siz de katılın:

* Alışverişlerinize sonradan taksit imkanı
* Kişisel asistanınız Kolay Yaşam
* Sadece Citibank kredi kartlarına özel indirimli alışveriş sitesi: www.indirimkartimda.com
* Amerika’dan alışverişi kapınıza getiren benzersiz bir hizmet; Citi Globeshopper: www.globeshopperturkey.com
* 30’dan fazla ülkede Citibank kredi kartlarına özel indirim ve ayrıcalıklar sunan Citi World Privilges
* Bu kampanya kapsamında, 30 Haziran 2011 tarihine kadar kartınızdan toplam 1.000 TL harcama yapmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar 1.000 TL tutarında harcama taahhüdünün altında kalınması durumunda yüklenen 100 Citi Para/chip-para geri alınır. 100 Citi Para/chip-para harcanmış ise kredi kartına borç olarak yansıtılır.
* Kampanyaya katılım sadece www.citibank.com.tr üzerinden yapılan Citi/Citi Axess Kredi Kartı başvuruları için geçerlidir.
* Bu kampanyadan yararlanmaya devam edebilmek için, kredi kartında ödeme problemi olmaması ve kredi kartının açık olması gerekir.
* Kredi kartının onaylanması ile birlikte kampanya koşulları geçerlilik ve bağlayıcılık kazanır. Toplam 1.000 TL harcama taahhüdü 30 Haziran 2011 sonuna kadar yerine getirilmelidir.
* Kredi kartı ile 1.000 TL tutarında harcama taahhüdüne alışveriş işlemleri dahildir, taksitli yapılan alışveriş işlemlerinde ise ilgili aya yansıyan taksit tutarı dahildir; nakit çekim işlemleri, otomatik fatura ödeme talimatları, borç transferi, taksitli nakit, ekstra nakit ve sonradan taksit ürünleri dahil değildir.
* Ek kart sahipleri bu hizmetten tek başına faydalanamaz, ancak ana kart sahibinin 1.000 TL harcama taahhüdüne ek kart harcamaları dahil edilir.
* Kredi kartı ile ticari amaçla yapıldığı tespit edilen harcamalar kampanya kapsamına dahil değildir.
* Kredi kartı başvurunuzun kabulü, Citibank A.Ş.nin tek taraflı onayına tabidir.
* Citibank A.Ş. kampanya içeriği ve koşullarını önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirme, durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.