Denizbank Açık Deniz internet bankacılığı çekiliş kampanyası

  • 17 Ekim 2011
Denizbank Açık Deniz internet bankacılığı çekiliş kampanyası

Denizbank  müşterileri kazanmaya devam ediyor.Şimdi 17 Ekim-30 Kasım arasında Açık Deniz İnternet Bankacılığı’na kayıt yaptıran 100 kişi, 3 Ay 12 GB VINN kazanma şansı yakalıyor!

Turkcell VINN çekilişine katılabilmeniz için tek yapmanız gereken AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’na kayıt olduktan sonra “Kullanıcı Adı” ile giriş yaparak en az bir işlem gerçekleştirmek.

Bu kampanyadan Denizbank AçıkDeniz İnternet Bankacılığı kaydı olmayan DenizBank Aktif Bireysel Müşterileri faydalanabilir. Kampanya tarihleri arasında Denizbank AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’na kayıp yaptırdıktan sonra “Kullanıcı Adı” ile giriş yaparak en az bir işlem gerçekleştiren (Havale, EFT, Fatura Ödeme İşlemleri, Güvenlik İşlemleri, Kart Başvuru işlemleri, Otomatik Ödeme Talimat İşlemleri ve Yatırım İşlemleri) müşterileri çekilişe katılma hakkı kazanacaktır. Katılım, kampanya dönemlerinde 1 (Bir) çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Verilen paket yurtiçinde kullanılabilecek internet paketidir.​​

AçıkDeniz İnternet Bankacılığı kaydı olmayan DenizBank Aktif Bireysel Müşterileri’nin belirtilen tarihler arasında kayıt yaptırıp “Kullanıcı Adı” ile birlikte giriş yaptıktan sonra en az 1 (Bir) işlem gerçekleştirerek (Havale, EFT, Fatura Ödeme İşlemleri, Güvenlik İşlemleri, Kart Başvuru işlemleri, Otomatik Ödeme Talimat İşlemleri ve Yatırım İşlemleri) çekilişe katılma hakkı kazandıkları kampanyadır. Kampanya dönemi sonunda 100 Denizbank müşterisi 3 ay geçerli olmak üzere toplam 12 GB VINN kazanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.