Denizbank bedelli askerlik kredi kampanyası

  • 22 Kasım 2011
Denizbank bedelli askerlik kredi kampanyası

Bedelli askerlik kredilerinde Denizbanktan kredi duyurusu geldi. DenizBank, bedelli askerlik hizmetinden faydalanmak isteyen asker adaylarına 60 aya varan vade seçenekleriyle, masrafsız ve 3 ay ötelemeli kredi fırsatı sunuyor.
Sahip olduğu finansal portal anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, bedelli askerlik kapsamında kredi kullanacak asker adaylarına özel 60 aya varan vade seçenekleriyle, 3 ay ötelemeli ve masraf derdi olmadan ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyor. DenizBank’ın bedelli askerlik kredisi ile asker adayları ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecek.

DenizBank Perakande Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, bedelli askerlik kredisi ile ilgili olarak şunları söyledi: “DenizBank olarak bedelli askerlik kredi çalışmalarına başladık. Yasanın çıkması ile birlikte, asker adaylarına masrafsız ve ertelemeli kampanyamız ile hizmet vereceğiz.”

Masraf yok, üstelik 3 ay öteleme imkânı var
Ertürk, “DenizBank’ın yeni kredisinde asker adayları nakit ihtiyaçları için kredilerini masrafsız kullanabilecekler. Böylece askerlik hizmetini yaptıkları dönemde ve sonrasında ödeme sıkıntısı yaşamamaları için ürünümüzü 60 aya varan vade seçenekleriyle, 3 ay ötelemeli olarak sunmayı planlıyoruz. Başvuru için tüm adaylarımızın DenizBank şubelerine uğramaları yeterlidir” dedi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. zülfükar sayar dedi ki:

    bedelı askerlıkle ılglı kıredi cekmek istıyorum 2000 binlira aylık gelırım var cekmek ıcın şartlarınız nedır uygunmuyum kulana bilirmiyim kredi tesekurler

BİR YORUM YAZ