Kampanya ve İndirim Haberleri

Denizbank Cep telefonlarında faizsiz 10 ay taksitle ödeme kampanyası

  • 19 Şubat 2018
Denizbank Cep telefonlarında faizsiz 10 ay taksitle ödeme kampanyası

Denizbank ve Media Markt işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında cep telefonlarında faizsiz 10 ay taksitle ödeme fırsatı sizleri bekliyor. Denizbank Mediamarkt.com.tr üzerinden alınan cep telefonu tutarı kadar faizsiz kredi vererek ödemenizi 10 taksite bölüyor.

Kampanya bu hafta 17-23 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
– Kredi sadece 10 ay vadede geçerli olup, kredi alt limiti 500 TL – üst limiti 8.000 TL’dir. Sadece ürün bedeli kadar kredi kullandırılacaktır ve birden fazla ürün alımı yapılamaz.
– Kredi kullandırımda satın alınan ürüne ait fatura ibrazı zorunludur.
– Mediamarkt.com.tr’den 17-23 Şubat tarihlerinde alınan ürünler için müşteriler, kendi adlarına düzenlenmiş faturalarını ibraz ederek faturada kampanyaya dahil olan ürün bedeli kadar krediyi 28 Şubat tarihine kadar mağazadaki DenizBank Kredi Köşesinde ya da DenizBank şubelerinde kullanabilecektir.
– Tüm ürünlerde KDV oranı, promosyon tarihinde belirtilen oranlar çerçevesinde tespit edilmiş olup, fiyatlara tüm vergiler dahildir.
– Vergi oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler ve/veya yeni gelebilecek vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Media Markt belirtilen kampanyanın şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kredi Başvurusu için;
– DenizBank bireysel krediye başvurmak için size en yakın MediaMarkt mağazalarımızdan veya masaüstü versiyonumuzdan TC kimlik no ve cep telefonu numaranız ile başvurup kredi sonucunuzu 5 dakikada alın.
– Mediamarkt.com.tr’de satın aldığınız ürün veya ürünleri, herhangi bir kredi veya banka kartıyla ödeme yaparak faturanızı alın.
Bu aşamada satın alma işleminizi Mediamarkt.com.tr üstünde tamamladınız.
– Geriye sadece kredi kullanıp alışverişinizi taksitlendirmek kaldı!
5 gün içerisinde size en yakın Media Markt mağazasında bulunan DenizBank Kredi Köşesine veya DenizBank şubesine faturanız ile giderek kredinizi 10 ay vadede hemen kullanın.
Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya bitiş tarihi 23.02.2018 olup, kampanyada mediamarkt.com.tr’dan satın alınmış ürünler için kredi kullandırımı en geç 28 Şubat 2018 tarihine kadar ürüne ait fatura ibraz edilerek mağaza içerisinde ki DenizBank Kredi Köşesinden yapılabilecektir. Detaylı bilgiye Media Markt mağazalarındaki DenizBank Kredi Köşelerinden ve 444 0 800’den ulaşabilirsiniz

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x