Denizbank emeklilere altın hediye ediyor

  • 16 Temmuz 2012
Denizbank emeklilere altın hediye ediyor

Denizbank emeklilere özel kampanyasında emekli bonusa transfer olan emeklilere altın hediye ediyor. Emekli maaşını denize aktaranlara 0,25 gr emekli bonus kredi kartı alanlarada 0.25 gr olmak üzere toplam yarım gram altın hesaplara yüklenerek hediye ediliyor.

Kampanya için son gün 31 Aralık

Kampanya Detayları

  • Kampanya, 31 Aralık 2012 tarihine kadar şubelerimizden yapılacak olan başvurular için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan almış olduğu emekli maaşını DenizBank’a aktaran emeklilere 0,25 gr altın hediye edilecektir. Hediye altın, emeklinin ilk maaşını yatmasını takip eden ay içerisinde banka nezdinde açtıracağı altın hesaplarına alacak kaydedilecektir. Kampanya dönemi içerisinde başvurusunda bulunan emeklinin en geç 31 Ocak 2013 tarihine kadar maaşının DenizBank’taki hesaplarına yatmış olması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında Emekli Bonus kart başvurusu yapan ve kartı onaylanan emeklilere 0,25 gr altın hediye edilecektir. Hediye altın kartının onaylanmasını takiben emeklinin banka nezdinde açtırmış olduğu hesaplarına alacak kaydedilecektir. Banka, kendi usul ve mevzuatı çerçevesinde kredi kartı tahsis edilmesini uygun gördüğü müşterilere kart verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.
  • Altın hesabı açtırmayan emeklilere altın hediye verilemeyecektir.
  • Hediye Altın verilen emeklinin 1 yıl içerisinde Kartını iptal etmesi veya maaşını farklı kurumdan almaya başlaması halinde hediye verilen toplam gram altın bedeli hesaplarına veya kartına borç olarak yansıtılacaktır. Bir yıllık sürenin başlangıcı olarak altının hediye edildiği tarih esas alınacaktır.
  • DenizBank, avantaj kriterlerinde değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ettiğini, kabul beyan ve taahhüt eder.
  • Kampanya ilk 30,000 başvuru için geçerli olup başvuru sayısına ulaşılması halinde kampanya 31 Aralık 2012 tarihinden önce sona erebilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ