Denizbank internet şubesine girenlere özel çekiliş kampanyasında Venedik tatili hediye

 • 04 Aralık 2012
Denizbank internet şubesine girenlere özel çekiliş kampanyasında Venedik tatili hediye

Denizbank internet şubesine giriş yapan müşterilerine özel kampanyasında Denizbank  muhteşem bir Venedik tatili veya Samsung Smart TV kazanma şansı sunuyor. 3 Ocak 2013 tarihine kadar sürecek kampanyada her bir işlem ekstra çekiliş hakkı kazandırıyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya tarihleri arasında, her hafta bir kez AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’na giriş yapan tüm kullanıcılar, giriş yaptığı her hafta için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır.
 • Ekstra çekiliş hakkı daha kazanmak için; AçıkDeniz’e giriş yapıldıktan sonra Para Transferi gerçekleştirmesi (EFT, Havale, GSM NO havale, CepParam ile para gönderme) ve/veya Kredi kartı ödemesi (kendi kartı, başkasının kartı) ve/veya Yatırım işlemleri (döviz alış/satış,) ve/veya otomatik fatura ödeme talimatı vermesi halinde her bir işlem için ekstra 1 çekiliş hakkı daha kazanılacaktır.
 • Kampanyaya akıllı telefon ve tabletlerdeki ‘’DenizBank’’ uygulamasından AçıkDeniz şifre ve parolası ile giriş yapılarak gerçekleştirilen aynı türde işlemler dahildir.
 • Bir kişi bir hafta boyunca en fazla 5 adet çekiliş hakkına sahip olabilir.
 • Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 3 çift 01 Mart – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında acentanın belirleyeceği bir tarihte 2 kişilik oda, 3 gece 4 gün İtalya Venedik, THY tarifeli seferler ile ekonomik sınıf İstanbul – Venedik – İstanbul gidiş dönüş uçak bileti, 4*otelde oda kahvaltı esasında konaklama, yarım günlük Venedik Adası turu, Özel Gondol Turu, 3 adet öğle yemeği ve 3 adet akşam yemeği, Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri (Yurtdışı çıkış harcı, vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir.) ve 3 kişi SAMSUNG UE46ES7000SXTK 46” LED TV ikramiyesi kazanacaktır.
 • Kazanan talihliler 15.01.2013 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir.
 • Çekilişe 18 yaşından küçükler, DenizBank A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. ayhan aydın dedi ki:

  slm ben gazeteye bakamadım acaba kazanlar kimler nasıl öğrenirim..ben kazanmış olabilirim:)

BİR YORUM YAZ