Kampanya ve İndirim Haberleri

Paracard 2016 ramazan kampanyası 80 TL bonus hediye

 • 15 Haziran 2016
Paracard 2016 ramazan kampanyası 80 TL bonus hediye

Denizbank Paracard 2016 ramazan kampanyası kapsamında 80 TL bonus hediye ediyor. Kampanyada 80 TL ve üzeri 2. harcamada 10 TL, 4. alışverişte 15 TL, 6. alışverişte 25 TL ve 8. alışverişte 30 TL olmak üzere toplamda 80 TL bonus kazanacaksınız.

Kampanyaya katılımı için RAMAZAN yazıp 3280’e mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyaya katılmak için, Paracard kart sahiplerinin DenizBank sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından RAMAZAN yazıp 3280’e SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • 10 Temmuz’a kadar Fatura Ödemeleri, Şans oyunları, Kuyumcu harcamaları, ve vergi ödemeleri dışında yapılacak tüm alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya katılan kart sahipleri 3 Haziran – 10 Temmuz tarihleri arasında tüm sektörlerde, Denizbank Paracard ile yapacakları, 2inci 80TL’lik harcama için 10TL bonus, 4üncü 80TL’lik harcama için 15TL bonus, 6ıncı 80TL’lik harcama için 25TL bonus, 8inci 80TL’lik harcama için 30TL bonus toplamda 80TL bonus kazanacaklardır.
 • 1 müşteri Ek Kartları dahil en fazla 80 TL bonus kazanabilecektir.
 • Kampanyaya katılım müşteri bazlıdır. Kampanyaya katılımdan itibaren yapılan alışverişler geçerli olacaktır.
 • Kampanya 10 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Bonuslar 15 Temmuz 2016’ da kartlara yüklenecek, kullanılmayan bonuslar 25 Temmuz 2016’da geri alınacaktır.
 • Sadece SMS ile katılım sağlandıktan sonra yapılan harcamalar kampanya kapsamında olacaktır.
 • Mail order işlemleri ve internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus kullanarak yapılan alışverişler ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus POS zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. admin dedi ki:

  Deniz bonusun ramazan kampanyası yokmu yani?
  Yuhhh

 2. asleon dedi ki:

  Var tabiki market akaryakit 5×100 =50. Veriyor.

 3. Emrullah dedi ki:

  paracardla her alışverişe ekstre tarihine kadar faiz yansıyor ya peki hesaba para yatırıp harcayinca da faiz işler mi.garanti bonusta öyle olmuştu.tam 4 yıl önceydi hatta kızıp garantiye ilgili ne varsa kapatmistim

 4. Emin dedi ki:

  KMH limitinizden kullandığınızda aylık %2,02 üzerinden günlük faiz işler. (100.-TL kullanımda 5 gün için 0,41.-TL) KMH limitinizden kullanmayıp hesabınıza para yatırarak kullandığınızda herhangi bir faiz ödemezsiniz.

 5. Ali dedi ki:

  Aynı gün aynı iş yerinden ikinci üçüncü alışverişler dahil midir ?

 6. ahmet kaptan dedi ki:

  admin bu ay bütün kartlar üye işyeri şartı getirmiş aralarında anlaşmamı yapmışlar. bilginiz var mı. ben bütün bankalara şikayette bulundum ama hepsi de kalıplaşmış cevaplar verdiler. deniz bonus ta üye işyeri şartı koşmuş.

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Aralarında rekabet var anlaşma olmaz. Bu durum tamamiyle banka kazançları ile alakalı. Bankalar müşterilerin kendi poslarından alışveriş yapmasını istiyor. Alışverişleri bankanın posundan yaptığınızda iş yerinden komisyon kazanılıyor. Siz başka banka posunu kullandığınızda banka bu komisyonu alamıyor. Bu bakımdan üye iş yeri şartına alışsak iyi olacak.

 8. ahmet kaptan dedi ki:

  nesrin hanım cevabınız için teşekkürler. ben bütün bankaların müşteri hizmetlerine şunu söyledim. sizin müşteriniz sadece il merkezlerinde yok küçük ilçelerde köylerde var bu adamlar nerede bulsunlar üye işyerini. ama nafile dikkate bile almadılar. eğer böyle devam ederse kartları birer birer kapatacağım. iyi günler dilerim .

 9. Anonim dedi ki:

  bu kampanyada yanlışlık var. 150 tl üzeri olan alışveriş için 80 tl veriliyor. oysa ki burada 80 tl üzeri alışveriş bahsedilmiş. ve haziran ayında bitti. 7 temmuzda yükleme yapılacak. paracard için miktar toplamda 8*150 yani 1200 tl harcama yapılması gerekmektedir. bilginize.

BİR YORUM YAZ