Enpara spotify netflix %50 indirim kampanyası 1 Temmuz – 31 Aralık 2017

  • 30 Haziran 2017
Enpara spotify netflix %50 indirim kampanyası 1 Temmuz – 31 Aralık 2017

Enpara ilgi gören kampanyasını bu yıl sonuna kadar uzattı. Spotfiy ve Netflix üyeliğiniz için yapacağınız ödemelerde %50 indirim fırsatı sunuluyor. Enpara müşterileri ayın enparalısı olarak indirimden yararlanacak.

Ayın enparalısı nedir?

Enpara mobil uygulamada ayın enparalısı menüsüne girerek aynı ay içinde yapmanız gereken işlemleri tamamlayarak ayın enparalısı olabilirsiniz.

İndirim kampanyası 1 Temmuz – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz tl hesabınıza yatırılır.

Nasıl ‘Ayın Enparalısı’ olabileceğinizi öğrenmek ve ‘Ayın Enparalısı’ uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için ‘Ayın Enparalısı’ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya 1 Temmuz – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Encard ile Spotify ve Netflix üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.
Kampanya boyunca aylık toplam 30 TL’ye kadar yapılan harcamalar için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 30 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 30 TL’nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 90 TL indirim kazanılabilir.
Kampanya sadece Spotify ve Netflix’in kendi web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer platformlar (ör: iTunes, Google Play, App TV vb.) ve ödeme yöntemleri (ör: telekomünikasyon şirketi üzerinden faturalandırma) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan yalnızca harcama yapılan ilgili ayda ‘Ayın Enparalısı’ olan müşteriler yararlanabilir. Her ay, ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında harcama yapan, ancak ilgili ay içinde (harcama yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. ‘Ayın Enparalısı’ ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yer alan ‘Ayın Enparalısı’ sayfasından ulaşabilirsiniz.
Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    hepsiburaba hangi bankayla anlaştı acaba

BİR YORUM YAZ