Kampanya ve İndirim Haberleri

Finansbank İşte Ay Sonu hesabı ile 1 ay 3 hafta

  • 15 Aralık 2010

Finansbank 1 ay 3 hafta olsun adlı reklamlarıyla yeni kampanya duyurdu.İşte ay sonu hesabı ile hesabınızda para olmasada para çekebilirsiniz.Faizsiz nakit ile 10 ay taksitle geri ödeme imkanı.

Ek Hesap Nedir?

Ek Hesap*, nakit ihtiyaçlarınız için size özel olarak belirlenmiş bir limittir. Size hesabınızda para yokken bile nakit ya da taksitli para çekebilmenin ve alışveriş yapabilmenin rahatlığını sağlar.

Ek Hesabın Avantajları Nelerdir?

  • Nakit ihtiyacınızda hızlı ve pratik çözümler üretir.
  • Ek Hesap limitinizden taksitli kullanım yapabilir, 10 aya varan vade ve uygun faiz oranları ile ödeyebilirsiniz.

Ek Hesap; acil nakit ihtiyaçlarınızda, taksitli ya da peşin alışverişlerinizde, düzenli ve düzensiz ödemelerinizde (kira, fatura, çek, okul taksiti, aidat vb.) kullanılmak üzere vadesiz hesabınıza tanımlanan ve aylık faiz tahakkuku olan bir kredi türüdür. Size hesabınızda para yokken bile nakit para çekebilmenin ve alışveriş yapabilmenin rahatlığını sağlar. Vadesiz mevduat hesabının tüm özelliklerine sahiptir. Limitinizden kullandığınız tutar üzerinden bankanın belirlediği oranlarda günlük Ek Hesap faizi işlemektedir. Ek Hesap’ınız ile limitiniz dâhilinde taksitli kullanım gerçekleştirebileceğiniz gibi Finansbank’ın Ek Hesap’ınıza ekstra tahsis edebileceği Hazır Kredi limiti ile de dilediğiniz zaman, şubeye bile gelmeden Çağrı merkezi, ATM gibi kanallardan kullanım yapıp, taksit taksit ödeyebilirsiniz. Üstelik Hazır Kredi’nizi kullanmak hesabınızdan para çekmek kadar kolay!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. recep dedi ki:

    Kampanyanızı Cok Begendım Kampanyanıza Basvursam Ne zaman Sonuclanır Teşekkür Ederim

  2. esra dedi ki:

    bende kapanyanızı çok begendim başvuruyu yaptım cepten ama hala bi cevap alamadım en geç ne kadara kadar cevap alabilrim olumlu cevabınız bekliyorum en kısa zamanda teşekkür ederim….

BİR YORUM YAZ