Enpara ayın enparalısı olana babil kitap sitesinde 25 TL indirim

  • 02 Aralık 2016
Enpara ayın enparalısı olana babil kitap sitesinde 25 TL indirim

Enpara her ay düzenlediği ayın enparalısı kampanyası kapsamında Aralık ayında babil online kitap alışveriş sitesinde 25 TL indirim fırsatı sunuyor. İndirim kodunuzla 50 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim alacaksınız.

Ayın Enparalısı nedir?

Enpara uygulaması üzerinden bazı işlemlerin yapılarak tamamlanması şeklinde çalışmaktadır. Sizde 1 adet eft, fatura ödemesi, hesaba 100 TL para girişi, kredi kartı borcu ödeme, cep telefonu tl yükleme,atm’den para çekme ve encard ile 1 adet alışveriş koşullarını sağlamalısınız.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında www.babil.com veya Babil.com mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.
Kampanya sadece Encard ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya sadece tek seferde yapılan ilk 50 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca tek seferde birden fazla 50 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumda, sadece yapılan ilk alışveriş için 25 TL indirim kazanılır. 50 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda ise, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 50 TL’yi aşsa bile kampanya kapsamında indirim kazanılmaz.
Kampanyadan sadece Aralık ayı içinde (alışveriş tarihinden bağımsız olarak, Aralık ayının son gününe kadar) ‘Ayın Enparalısı’ olan müşteriler faydalanabilir. ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir.
Kampanya kapsamında alışveriş yapan ancak Aralık ayı içinde ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. ‘Ayın Enparalısı’ ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Bu kampanya Babil.com’un diğer kampanya ve fırsatları ile birleştirilemez, bu koşula uymayan alışverişler için kampanya kapsamında indirim kazanılamaz.
Kampanya kapsamında kazanılan indirim 9 Ocak 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır ve indirim kazanan müşteriler aynı gün gönderilen bir SMS ile bilgilendirilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 50 TL’nin altında düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanmış bir alışverişin 9 Ocak 2017’dan sonra iptal/iade edilmesi ve ilgili alışveriş tutarının 50 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0850 288 42 40 numaralı Babil.com Müşteri Destek Hattı’na iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x