Enpara her ay ücretsiz spotify youtube premium aboneliği

 • 08 Şubat 2024
Enpara her ay ücretsiz spotify youtube premium aboneliği

Enpara güzel bir kampanya haberi duyurdu. Her enpara üzerinden ayın enparalısı olup 3 adet fatura talimatı vererek ücretsiz spotify ve youtube premium aboneliği kazanabilirsiniz. Aylık bu hizmetler için kredi kartınızla yapacağınız ödemelerin 100₺’siz iade edilecek.

 • Kampanya 1 Şubat – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında her ay Enpara.com Kredi Kartı ile Youtube Premium ve/veya Spotify platformları üzerinden yapılan harcamalar için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar “Ayın Enparalısı” olmanız, o ayın sonu itibarıyla en az 3 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması (2001 yılı ve sonrası doğan öğrenci müşterilerimiz için en az 1 adet) ve o ay bu faturalara ait ödeme kaydının bulunması gerekir.
 • Kampanya boyunca yapılan harcamalar için her ay en fazla 100 TL iade kazanılır. Ay içinde toplamda 100 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 100 TL’nin üzerinde kalan kısım için iade yapılmaz. Kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 500 TL iade kazanılabilir.
 • Kampanya kapsamında üyelik harcamalarınızın toplam tutarının 100 TL’nin altında kalması durumunda, toplam harcamanızın tamamı iade edilir.
 • Kampanyaya Spotify ve Youtube platformlarında yer alan tüm üyelik paketleri dahildir.
 • Örnek 1: Şubat ayı içerisinde 59,99 TL tutarında Spotify ve 57,99 TL tutarında Youtube Premium harcaması yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Mart’ta 100 TL iade alabilmeniz için, 1 Mart’ta sistemlerimizi kontrol ettiğimizde şubat ayında Ayın Enparalısı olmanız ve 3 adet (2001 ve sonrası doğumlu öğrenciler için 1 adet) otomatik fatura talimatınızın ödemesinin 1-29 Şubat tarihleri arasında gerçekleşmiş olması gerekir.
 • Örnek 2: 15 Şubat’ta 79,99 TL tutarında Spotify duo üyeliği harcaması yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Mart’ta 79,99 TL iade alabilmeniz için, 1 Mart’ta sistemlerimizi kontrol ettiğimizde şubat ayında Ayın Enparalısı olmanız ve 3 adet (2001 ve sonrası doğumlu öğrenciler için 1 adet) otomatik fatura talimatınızın ödemesinin 1-29 Şubat tarihleri arasında gerçekleşmiş olması gerekir.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya şartını kontrol ederken hem mevcut hem de yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya, Youtube Premium’un ve Spotify’ın kendi web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı ile yaptığınız tüm üyelik paketleri harcamalarında geçerlidir. Diğer platformlar (ör: iTunes, Google Play, Apple TV vb.) ve ödeme yöntemleri (ör: telekomünikasyon şirketi üzerinden faturalandırma) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında harcama yapılan aboneliğin iptal edilmesi durumunda, iptal edilen üyelik(ler) için kampanya iadesi yapılmaz.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili firmanın müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x