Enpara kırtasiye kampanyası 50 TL alışverişte 20 TL indirim

  • 01 Ağustos 2016
Enpara kırtasiye kampanyası 50 TL alışverişte 20 TL indirim

Finansbank Enpara müşterileri online kırtasiye alışveriş sitesi kalemlik.com sitesinden yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için:

Enpara.com müşterisi olmanız,
1 Ağustos-30 Eylül 2016 tarihleri arasında kalemlik.com üzerinden Encard’ınızla tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli.
kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Kampanya 1 Ağustos-30 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir.
Kampanya kalemlik.com üzerinden tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 50 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 50 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Her müşteri kampanyadan ayda 1 kere yararlanabilir. Aylık maksimum 20 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda 40 TL indirim kazanılabilir.
Kampanya sadece Encard ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır. İndirim tutarı hesabına yatan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) kampanyaya dahil edilmez. Kampanya kapsamında yapılmış bir alışverişin tamamının veya bir kısmının kampanya indirimi hesaba yansıdıktan sonra iptal/iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında toplam alışveriş tutarının 50 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0 (212) 407 07 77 numaralı Kalemlik.com Çağrı Merkezi’ne ya da info@kalemlik.com e-posta adresine iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x