Enpara uygulama ve oyun ödemelerinde %50 indirim kampanyası

 • 28 Aralık 2015
Enpara uygulama ve oyun ödemelerinde %50 indirim kampanyası

Finansbank şubesiz bankacılık sistemi Enpara kullanıcıları çığ gibi büyümeye devam ediyor. Ücretsiz eft, yüksek mevduat faizi gibi birçok fırsat sunan Enpara, %50 indirimli uygulama ve oyun ödeme kampanyasını uzattı. Kampanya kapsamında spotify ödemeleri, google play alımları, itunes ödemeleri gibi birçok işlemde %50 ücret iadesi yapılıyor.

Steam, League of Legends, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Playstation ve Deezer üzerinden 31/03/2016’ya kadar Encard’ınızla aylık toplam 50 TL’ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50’si
bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.

 Kampanya Ayrıntıları

 • Steam, League of Legends, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Playstation ve Deezer üzerinden 31/03/2016’ya kadar Encard’ınızla aylık toplam 50 TL’ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50’si bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com müşterisi olmanız ve belirtilen sitelerde veya uygulamalarda Encard’ınızla harcama yapmanız yeterli.
 • Kampanya 1 Ocak 2015 – 31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya sadece Steam, League of Legends, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Play Station ve Deezer üzerinden yapılacak harcamalarda geçerlidir.
 • League of Legends üzerinden yapılacak harcamalar için kampanya başlangıç tarihi 01/06/2015’tir.
 • Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Steam üzerinden yapılan harcamalarda ödeme yöntemi (Payment method) olarak “Visa” seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Ödeme yöntemi olarak “Visa (National)”, “Visa (Türkiye)”, “Visa (BoaCompra)” veya diğer seçeneklerin seçildiği (yani ödeme için BoaCompra vb. platformlara yönlendirilen) durumlarda yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Her ay Steam, League of Legends, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Play Station ve Deezer üzerinden toplam 50 TL’ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade yapılacaktır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda 50 TL’nin üzerindeki tutar için iade yapılmayacaktır. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir.
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait iadeler bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.
 • Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x