Finansbank 1000 TL faizsiz ve masrafsız kredi kampanyası

 • 30 Ağustos 2012
Finansbank 1000 TL faizsiz ve masrafsız kredi kampanyası

Finansbank nakit ihtiyaçlarınıza özel kampanyasında 1000 TL  faizsiz ve dosya masrafsız kredi fırsatı sunuyor. Kampanyada 6 ay vadeli kredi almak için  n az 1 yeni Otomatik Fatura Ödeme (OFÖ)  talimatı verilmesi ve AySonu Hesabı (Kredili Mevduat Hesabı) sahipliği koşulu vardır.

Önemli: Kampanyabul.org olarak duyumlarımıza göre Finansbank mevduat hesabı için her 3 ayda 15 TL hesap işletim ücreti alıyormuş bu durumu lütfen bankanızla görüşün.

Kampanya detayları

Aylık sıfır faiz oranı ve sıfır dosya masrafı 1.000 TL tutar ve 6 ay vadeye kadar geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için hesaptan en az 1 yeni Otomatik Fatura Ödeme (OFÖ)  talimatı verilmesi ve AySonu Hesabı (Kredili Mevduat Hesabı) sahipliği koşulu vardır.
Otomatik Fatura Ödeme talimatını 6 ay içinde iptal eden veya hesaptan en az 2 kere otomatik ödeme yapmamış müşterilerin AySonu Hesabı’na (Kredili Mevduat Hesabı’na) 50 TL ceza yansıtılacaktır.
Kampanyaya nasıl başvurabilirsiniz?
5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Dilerseniz Anında Başvur’a tıklayarak internetten veya şubelerimizden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz şubemizden bedava 1.000 TL ihtiyaç kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
Finansbank’ta tüketici kredisi borcu veya onayda bekleyen tüketici kredisi başvurusu bulunan müşteriler kampanyadan yararlanamazlar.
SMS aracılığı ile telefonunuza gelen olumlu yanıt ön onay niteliğinde olup, Finansbank uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir.
Başvuru için gerekli evraklar:
Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
Gelir Belgesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Mehmet Evvap dedi ki:

  Bankalar vatandaşı soymaktan, ne zaman vazgeçecekler, merak ediyorum. Bu ne biçim bir kandırmacılıktır, kokusu çok yakında çıkacak.
  Aklı olan bu krediyi kullanmaz.
  Bilginize sunarım.

 2. Mukaddes öz dedi ki:

  nasıl başvurabilirim?

 3. ayhan dedi ki:

  benim herşey onaylandı kredi mevduat hesabımda açıldı bana bi mesaj geldi bugün 0 .00 tl kredinizi kredi kartınızla atm lerden kullana bilirsiniz diyo 0 tl krediyi ben nasıl kullanacagım bu nasıl bi saçmalık böyle.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.