Finansbank 2013 sevgililer günü kampanyaları

 • 02 Şubat 2013
Finansbank 2013 sevgililer günü kampanyaları

Finansbank 2013 sevgililer günü kampanyasında 2-17 Şubat 2013 tarihleri arasında internet şubesine giriş yapan müşterilerine özel kampanya kodu ile erospirlanta.com,cicek.com, misspera.com ve eshop.bind.com.tr online alışveriş sitelerinde özel indirim fırsatları sunuyor.

Erospirlanta.com’da İndirim Fırsatı!
1-17 Şubat 2013 tarihleri arasında www.finansbank.com.tr Bireysel İnternet Şubesine giriş yapıp,  bu sayfadan alınan kampanya kodu ile www.erospirlanta.com’da 1-28 Şubat 2013 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde 100 TL indirim!

Misspera.com’da İndirim Fırsatı!
1-17 Şubat 2013 tarihleri arasında www.finansbank.com.tr Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yapıp, bu sayfadan alınan kampanya kodu ile www.misspera.com’da 1-28 Şubat 2013 tarihleri arasında yapacağınız 20 TL üzeri alışverişlerinizde %20 indirim!

Eshop.bind.com.tr’de İndirim Fırsatı!
1-17 Şubat 2013 tarihleri arasında www.finansbank.com.tr Bireysel İnternet Şubesine giriş yapıp, bu sayfadan alınan kampanya kodu ile www.eshop.bind.com.tr’de 1-17 Şubat 2013 tarihleri arasında Finansbank’a özel belirlen belirlenen ürünlerde yapacağınız alışverişlerinizde 20 TL indirim!

Cicek.com’da İndirim Fırsatı!
1-17 Şubat 2013 tarihleri arasında www.finansbank.com.tr Bireysel İnternet Şubesine giriş yapıp,  bu sayfadan alınan kampanya kodu ile cicek.com’da 1-17 Şubat 2013 tarihleri arasında Finansbank’a özel belirlenen ürünlerde yapacağınız alışverişlerinizde 20 TL indirim!

Kampanya Detayı:

 • Bu kampanyalar sadece Finansbank bireysel müşteriler için geçerlidir. KOBİ İnternet Şubesine, Kurumsal İnternet Şubesine ve finansbank.enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyaya dâhil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerimizin 1-17 Şubat 2013 tarihleri arasında finansbank.com.tr Bireysel İnternet Şubesine en az 1 kere giriş yapmaları gerekmektedir.
 • Finansbank Bireysel İnternet Şubesinden alınacak kupon kodu www.erospirlanta.com, www.misspera.com, www.eshop.bind.com.tr ve www.cicek.com’da  geçerli olacaktır.
 • Yurtdışından sipariş verilebilir, fakat yurtdışına teslimat yoktur. Ancak yurtdışından yurtiçi başka bir yer için sipariş verilebilmektedir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Finansbank Bireysel İnternet Şubesinden alınacak kupon kodunun aynı anda ya da aynı günde kullanılması zorunlu değildir.
 • Bu kampanyalar firmaların diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Her sipariş için bir kere indirim kupon kodu kullanılabilir.
 • Kampanya indirim kupon kodlarına Finansbank Bireysel İnternet Şubesi içinde Mesajlarım>Kampanyalar alanından ulaşılabilmektedir.
 • Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
 • Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
 • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Firmaların özel günler sebebiyle yaşayacakları yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden Finansbank sorumlu değildir.
 • Ürünlerin bedeli, teslimdeki kusur ve değişiklikler, gecikme veya kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar garanti, iade, değişim, ayıp gibi hususlar nedeniyle Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ