Finansbank bilgi güncelleme çekiliş kampanyası

 • 04 Mayıs 2011
Finansbank bilgi güncelleme çekiliş kampanyası

Finansbank müşterileri Mayıs ayı sonuna kadar  Finansbank şubelerinden, Finansbank İnternet Şubesi’nden veya 444 0 900 Telefon Bankacılığı’ndan kişisel bilgilerini güncelleyerek çekilişe katılıyor.Çekiliş sonucu 2 şanslı müşterimiz, Antalya Rixos Hotel Tekirova’da çift kişilik 3 gece 4 gün harika bir tatil kazanma şansı yakalıyor! Ayrıca  farklı bilgileri güncelleyerek toplamda 3 çekiliş hakkı kazanma fırsatıyla!

Finansbank’ta bilgilerini güncelleyen bireysel müşteriler,

-Cep telefonunun güncellenmesi için 1 çekiliş hakkı
-E-posta adresinin güncellenmesi için 1 çekiliş hakkı
-Çalışma durumu, meslek, işyeri adı, işyeri faaliyet alanı, ev adresi, iş adresi, ev telefonu, iş telefonu veya medeni durum bilgilerinden herhangi birinin güncellenmesi için 1 çekiliş hakkı
olmak üzere toplamda üç taneye kadar çekiliş hakkı kazanacaktır.

Kampanya Detayı:

 • Bu piyango Finansbank A.Ş. tarafından MPİ’nin 27.04.2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02.401.02.99-1101-3950 sayılı izni ile düzenlenmiştir.
 • 01.05.2011 (saat 00:00) – 31.05.2011 (saat 23:59) tarihleri arasında yeni ürünlerin tanıtımını yapmak ve mevcut ürünlerin kullanımını teşvik etmek üzere müşterilerin güncel bilgilerinin toplanabilmesi adına, İnternet Bankacılığı (www.finansbank.com.tr), 444 0 900 Telefon Bankacılığı ve Finansbank şubelerinden; cep telefonu ve e-posta adresini güncelleyen bireysel müşteriler güncellenen her bilgi için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Ayrıca diğer bilgilerden (çalışma durumu, meslek, işyeri adı, işyeri faaliyet alanı, ev adresi, iş adresi, ev telefonu, iş telefonu, medeni durum) herhangi birini güncelleyen bireysel müşteriler 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Güncellenen diğer bilgi türü için kampanya süresi boyunca sadece bir adet çekiliş hakkı kazanılabilecektir. Kampanyaya katılım 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
  Talihliler, 10.06.2011 tarihinde saat 10:30’da Finansbank A.Ş. Büyükdere Cad. No:129 Gayrettepe/ İSTANBUL (Finansbank Genel Müdürlüğü giriş salonu) adresinde noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecektir.
 • Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 2 kişi çift kişilik Rixos Hotel Tekirova seyahati ikramiyesi kazanacaktır. İkramiyeye 20 Temmuz 2011-31 Aralık 2011 tarihleri arasında 3 gece 4 gün Ultra Herşey Dahil Konaklama, talihlinin bulunduğu şehirden Antalya’ya gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak veya otobüs bileti, Antalya Havaalanı-Otel-Antalya Havaalanı transferleri dahildir.
 • Kazanan talihliler 14.06.2011 tarihinde Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 29.06.2011 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 14.07.2011 tarihi mesai saati sonuna kadar  başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.
 • Kampanya süresi sonunda teknik inceleme yapılarak Finansbank A.Ş. tarafından idari veya kanuni takibe konu müşteriler hazırlanacak katılımcı listesine dahil edilmeyecektir.
 • İkramiye tebligatta iletişim bilgileri bulunan Hedef Çekiliş’e belirtilen tarihlerde başvuru yapılması durumunda kullanılabilecektir. Başvuru evraklarının eksiksiz tamamlanması durumunda talihli ilgili turizm acentesine yönlendirilecek ve konaklama, otel rezervasyonları, uçak biletleri ve transferler ilgili turizm acentesi tarafından organize edilecektir. İkramiye çekilişle belirlenen talihlilere ve taahüt edildiği şekilde teslim edilecektir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz. Bir kişiye birden fazla ikramiye verilemez.
 • Çekilişe 18 yaşından küçükler ve Finansbank A.Ş çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve  KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. rasim dedi ki:

  iyi bir banka benim için

 2. hamit kanoglu dedi ki:

  eksterem msn me gelmiyorrrr

BİR YORUM YAZ