Finansbank fatura talimatı kampanyası 1 Nisan-31 Mayıs 2021

  • 10 Mayıs 2021
Finansbank fatura talimatı kampanyası 1 Nisan-31 Mayıs 2021

Finansbank müşterileri hesaplarından verecekler her yeni otomatik fatura talimatında 2 adet faturada 50 TL, 3 adette 75 TL ve 4 faturada 100 TL değerinde para puan hediye edecek. Kampanya 1 Nisan-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılım için; FATURA yazıp 2273’e SMS göndermeniz ya da Cep Şube veya İnternet Şube kanallarında HEMEN KATIL butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Kampanya 1 Nisan-31 Mayıs 2021tarihleri arasında QNB Finansbank Cep Şubesi ,İnternet Şubesi veya ATM’leri üzerinden QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir.
Kampanyaya katılım için; Bireysel Cep Şube ve İnternet Şube kanallarında HEMEN KATIL butonuna tıklanmalı yada FATURA yazılıp 2273’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Vereceğiniz en az 2 yeni otomatik fatura ödeme talimatlarınıza; 2 adet talimat için 50 TL, 3 adet talimat için 75 TL ve 4 adet ve üzeri talimatlar için 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.
Kampanya süresi içerisinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.
Ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 30 Haziran 2021 tarihine kadar en az 1 kez otomatik olarak ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 30 Kasım 2021 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan puan tutarı vadesiz hesabınıza borç olarak kaydedilecektir.
Ödeme tarihinizde hesap bakiyeniz yetersiz olduğunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir. Talimatlı Ek Hesap limitiniz mevcut ise ödemeniz güncel faiz oranıyla bu limitinizden karşılanacaktır.
Verilen talimatlar için kazanılan ParaPuan’lar 1-6 Temmuz 2021 tarihlerinde CardFinans Nakit Kartınıza yüklenecektir. CardFinans Nakit kartı yok ise ParaPuan yüklenemeyecektir.
Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.
Sadece Bireysel Cep Şubesi, İnternet Şubesi ya da ATM’ler üzerinden verilen otomatik fatura ödeme talimatları kampanya kapsamına dahil edilecektir.
Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x