Finansbank Ocak 2013 kredi kampanyası

  • 09 Ocak 2013
Finansbank Ocak 2013 kredi kampanyası

Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyaları sürüyor. 2013 Ocak ayına özel kredi kampanyasında 10.000 TL ve üzeri kredi tutarları için aylık %1,39’dan başlayan düşük faizli oranlar ve 60 aya varan vade seçenekleri ile dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabilecek.

Müşterilerine düşük faizli ihtiyaç kredisi olanağı sunan ve ‘Bizce Mümkün’ konsepti çerçevesinde çalışmalarını yürüten Finansbank, acil nakit ihtiyacı olan müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Dosya masrafı ödemek istemeyen müşteriler için çok cazip bir teklif sunan Finansbank, uygun faiz oranıyla da dikkat çekiyor. Finansbank’ın uygun faizli kredileriyle 2013 için hayaller de gerçek oluyor.

Son dönemlerde dosya masrafsız kredileri tercih eden banka müşterileri için çok uygun faiz oranıyla teklifini daha da cazip hale getiren Finansbank, kredi süreçlerindeki hızı ve kolaylığıyla da ön plana çıkıyor. Tek bir SMS’le başvurulabilecek bu cazip kredi fırsatı için kredi ihtiyacı olanların TCKN’sını 5030’a göndermesi yeterli oluyor. Ayrıca www.finansbank.com.tr’yi ziyaret ederek de internetten başvuru yapılabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.