Finansbank yatırım fonu kampanyası

 • 09 Mart 2011
Finansbank yatırım fonu kampanyası
Finansbankta hem yatırım fonundan kazanın hemde hediyelerin keyfini çıkarın.Yatırım fonu sözü vererek  iPad, Blackberry Torch ya da iPhone 4, Netbook anında hediyenizi alabilirsiniz. Finansbank’ın yepyeni kampanyası ile birikimlerinizi yatırım fonlarında değerlendirerek kazancınıza kazanç katarken aynı zamanda  hediyeniz ile finansal piyasalara bulunduğunuz yerden kolayca bağlanabilir; yeni yatırım fırsatlarını takip edebilirsiniz.Finansbank hesaplarınızda mevcut yatırım fonu bakiyenizi;
 • 100.000TL arttırıp bir sene boyunca ortalama bu bakiyeyi bulundurmaya söz verin anında bir iPad 32 GB Wi-Fi 3G,
 • 75.000 TL artırıp bir sene boyunca ortalama bu  bakiyeyi bulundurmaya söz verin Blackberry Torch veya Iphone 4,
 • 30.000 TL artırıp bir sene boyunca ortalama bu bakiyeyi bulundurmaya söz verin LG X130 Netbook hemen sizin olsun!
Finansbank’ın geniş yatırım fonu yelpazesinden risk-getiri beklentilerinize en uygun yatırım fonlarımıza yatırım yapın; hediyenizi hemen adresinize gönderelim.
Üstelik bir sene boyunca istedğiniz Finansbank fonları arasında geçiş yaparak piyasada oluşacak yatırım fırsatlarını da kaçırmayın!
Kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken size en yakın Finansbank Şubesi’ne uğramak.
Kampanya Detayı:
 • Kampanyaya katılan yatırımcıların yatırım fonu hesaplarına iPad 32 GB Wi-fi 3G için 2.000TL;  Blackberry Torch model için 1.500TL, Iphone 4 için 1.800TL ve LG X130 Netbook için 600 TL tutarında 1 senelik bloke konulacak olup, kampanya süresinin sonunda sözünü gerçekleştiremeyen, kampanyadan çıkmak veya hesaplarını kapatmak isteyen müşterilerin hesaplarından hediye bedelleri tahsil edilecektir.
 • Yapılacak olan 12 aylık kontrol üzerinden herhangi bir ay/aylarda, aylık ortalamanın ilgili kategori için belirlenen tutarın altına düşmesi durumunda, müşterinin toplam yıllık ortalama bakiyesi kontrol edilecektir.
 • Yıllık ortalama bakiyenin de müşteri tarafından kampanya başında taahhüt edilen tutarın altında kalması durumunda yatırımcının hesabından (hediye bedeli)* (müşterinin sözünü gerçekleştiremediği ay sayısı)/12 kadar ceza tutarı hesabın blokeli kısmından tahsil edilecektir.
 • Finansbank’ta kampanya öncesinde yatırım fonu bakiyesi bulunduran müşteriler mevcut yatırım fonu bakiyelerini yukarıda bahsedilen tutarlara tamamlayıp; 18 ay sözü vererek kampanyaya katılabilirler.
 • Aynı şekilde yatırımcı fonu hesaplarına bahsedilen tutarlarda bloke konulacak olup, kampanya süresinin sonunda sözünü gerçekleştiremeyen, kampanyadan çıkmak veya hesaplarını kapatmak isteyen müşterilerin hesaplarından hediye bedelleri tahsil edilecektir.
 • Yapılacak olan 18 aylık kontrol üzerinden herhangi bir ay/aylarda ilgili kategori için belirlenen tutarın altına düşmesi durumunda, müşterinin toplam 18 aylık ortalama bakiyesi kontrol edilecektir. 18 aylık ortalama bakiyenin de müşteri tarafından kampanya başında taahhüt edilen tutarın altında kalması durumunda yatırımcının hesabından (hediye bedeli)* (müşterinin sözünü gerçekleştiremediği ay sayısı)/18 kadar ceza tutarı hesabın blokeli kısmından tahsil edilecektir. Her iki hesaplamada da aritmetik ortalama kullanılacaktır.
 • Yatırımcılar kampanya süresi boyunca Finansbank’ın satışına aracılık ettiği yatırım fonları arasında geçiş yapabilirler. Hediyeler stoklarla sınırlıdır.
 • Iphone ürününün dağıtımı 1 Nisan 2011 tarihinde başlayabilecektir. Bu kampanya boyunca yatırım fonlarından tahsil edilecek yönetim ücretlerinde bir değişiklik yapılmayacak olup bu promosyon kampanyasına ilişkin maliyetler hiçbir şekilde fona yansıtılmayacaktır. Kampanyaya dahil olan yatırım fonlarının getirileri fonların yatırım stratejilerine ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.