Finansbank yılbaşı kampanyaları 2014

  • 26 Aralık 2013
Finansbank yılbaşı kampanyaları 2014

Finansbank kampanyaları devam ediyor. Finansbank 2014 yılbaşına özel kampanya ve fırsatlar sunuyor. Yılbaşına özel kampanyalarda giyim sektöründe tek seferde 75 TL ve üzeri taksitli alışveriş yapan müşterilerine, alışverişlerinin yüzde 10’u değerinde 6-15 Ocak 2014 tarihleri arasında geçerli toplam 75TL’ye varan ParaPuan hediye ediyor. Müşterilerinin yeni yıl ihtiyaçları için yüzde 0.89’dan başlayan faiz oranları ile avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatları sunuyor.

Türkiye’nin Finansçısı olma hedefiyle çalışan Finansbank, yeni yılda da cazip kampanyalarla yılbaşı alışverişine bereket katıyor. Cardfinans Yılbaşı Kampanyası ile Yılbaşı giyim, aksesuar ve ayakkabı alışverişini Finansbank bireysel kredikartları ile taksitli yapan Finansbank müşterileri kampanya kapsamında yüzde 10 ParaPuan kazanıyor. Toplam ödül müşteri başına 75 TL’ye varıyor.

Finansbank müşterilerine, 6-31 Aralık tarihleri arasında, kampanyaya kaydolduktan sonra Finansbank bireysel kredi kartlarıyla Finansbank POS’larından giyim sektöründe tek seferde yapacakları 75 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde, alışverişlerinin yüzde 10’u değerinde 6-15 Ocak 2014 arası geçerli toplam 75TL’ye varan ParaPuan hediye ediyor. Kampanyadan yararlanabilmek için ARALIK yazıp 2273’e göndermek gerekiyor. Kısa mesaj operatörlerin tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor.

Finansbank’tan Yılbaşına Özel İhtiyaç Kredisi Fırsatları
İhtiyaca özel ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile ihtiyaç kredilerine yeni bir anlayış getiren Finansbank, yılbaşına özel İhtiyaç Kredisi seçenekleri hazırladı. Finansbank, müşterilerinin yeni yıl ihtiyaçları için yüzde 0.89’dan başlayan faiz oranları ile avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatları sunuyor.

Finansbank’ın ihtiyaç kredilerine  başvurmak isteyenler T.C. kimlik numaralarını 5030’a göndererek, kredi ön değerlendirmelerini yaptırdıktan sonra şube değerlendirmesinin ardından aynı gün içinde kredilerini kullanabiliyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.