Finansbank yılbaşı kredi kampanyası 2021

  • 24 Aralık 2020
Finansbank yılbaşı kredi kampanyası 2021

Finansbank yılbaşına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 36 aya varan taksitlerle 3 ay ertelemeli kredi sunuyor.Finansbank’ta diğer bankalar gibi faiz oranı açıklamamış ve kişiye özel oranlar sunuyor. Tabi bu oran 1.60 altında değil ve 1.75 aylık faiz oranını buluyor.

Yeni yıla girerken yenilenmenin tam zamanı! İhtiyaçlar arttığı zaman başvurunuzu QNB Finansbank Cep Şubemizden kolayca yapın, ödemeye 3 ay sonra başlayın.

QNB Finansbank, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik, yeni yıla özel 36 aya varan vade seçenekleri ve 3 ay taksit erteleme fırsatıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.

QNB Finansbank’tan yapılan açıklamaya göre, yeni yıla özel ihtiyaç kredisi için QNB Finansbank müşterileri internet veya cep şubeden ya da 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezini arayarak hızlı ve kolay bir şekilde başvurularını tamamlayabiliyor.

QNB Finansbank müşterisi olmayan kullanıcılar da TC kimlik numaralarını 5030’a SMS atarak, www.qnbfinansbank.com linki üzerinden veya QNB Finansbank şubelerini ziyaret ederek başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x