Finansbanktan faizsiz ve masrafsız 1000 TL kredi kampanyası

 • 06 Ağustos 2012
Finansbanktan faizsiz ve masrafsız 1000 TL kredi kampanyası

Finansbank müşterileri nakit ihtiyaçları için bedava kredi kampanyası kapsamında faizsiz ve masrafsız 1000 TL kredi çekebiliyor. Kampanya koşulları sağlandığında geçerli olacak kredi fırsatını kaçırmayın!

– Aylık sıfır faiz oranı ve sıfır dosya masrafı 1.000 TL tutar ve 6 ay vadeye kadar geçerlidir.
– Kampanyadan yararlanabilmek için hesaptan en az 1 yeni Otomatik Fatura Ödeme (OFÖ)  talimatı verilmesi ve AySonu Hesabı (Kredili Mevduat Hesabı) sahipliği koşulu vardır.
– Otomatik Fatura Ödeme talimatını 6 ay içinde iptal eden veya hesaptan en az 2 kere otomatik ödeme yapmamış müşterilerin AySonu Hesabı’na (Kredili Mevduat Hesabı’na) 50 TL ceza yansıtılacaktır.

Kampanyaya nasıl başvurabilirsiniz?

– 5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Dilerseniz Anında Başvur’a tıklayarak internetten veya şubelerimizden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
– Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz şubemizden bedava 1.000 TL ihtiyaç kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
–  Finansbank’ta tüketici kredisi borcu veya onayda bekleyen tüketici kredisi başvurusu bulunan müşteriler kampanyadan yararlanamazlar.
– SMS aracılığı ile telefonunuza gelen olumlu yanıt ön onay niteliğinde olup, Finansbank uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. murat sert dedi ki:

  finanstan daha önce 2 kez kredi aldım ödedim erkenden şu an 1000 tl kredinize başvuru yaptım 5030 dan hala cev yok tel 05347356521

 2. mesut dedi ki:

  kart geldı ama parayı cekemıyorum 250 telelık kartta yollamısınız tekkar var elımde 1000 tlyı cekemıyorum cekemeyeceksem ıptal edın kartımı

 3. İBRAHİM dedi ki:

  efendim ben başvuru yapmak işdiyorum da kartım aktıf kurıyede 20 gün oldu gelmedi daha kime dedisem ilgilenmiyorlar hiç 7 veya 10 gün içinde geliçek kartınız dedielr bana yalan çikdi 20 gün oldu gelmedi okadar genel müdürlügü aradim ilgilenen yok ilgilenecek adam giib adam laizm bana

 4. Nida Ender dedi ki:

  faizsiz 1000 tl kredi kamyası devam ediyor mu bilgilendirirseniz sevinirim

 5. irfan palantoken dedi ki:

  Ulan bi kredi karti istedik faizsz kredi veriyoruz dediniz tamam eywlh dedik kartgeldi 1000 tl limit diyo faizsz kredi cekicez 250 tl limit var diyo dalgami geciyorsunuz adammi seciyorsunuz.. kartinizi en yakin zamnda iptal edicm kullanmadan..

 6. İsim dedi ki:

  mehmet alisemer ci kıre di çek mek istiyo rum ama faisis tamamı

 7. cafer acar dedi ki:

  10.000 tl kredi çekersem 36 taksitle ne kadar geri ödemem olur

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.