Finansbank Kobi Nakit hesap kampanyası

 • 19 Ocak 2011
Finansbank Kobi Nakit hesap kampanyası

Finansbank şubelerinde KOBİNakit Hesap açtıran  KOBİ’lere, 3 ay boyunca “0” faiz fırsatı.KOBİNakit Hesap’la acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ödemelerinizi hesabınızda para olmasa bile yapabilirsiniz. 17-21 Ocak tarihleri arasında başvurun, bu büyük fırsatı kaçırmayın!

Kampanya Kuralları

Kampanyadan 17-21 Ocak 2011 tarihleri arasında başvuran Tüzel KOBİ müş  terilerimiz faydalanabilir.

Sıfır faizli KOBİNakit Hesap, 1 Şubat 2011 ve 30 Nisan 2011 tarihleri arasında ve aylık 3.000 TL?lik kullanıma kadar geçerli olup, Finansbank başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Kampanya öncesinde KOBİNakit Hesap sahibi olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

KOBİNakit Hesap limiti herhangi bir hesaba bağlı olmayan müşterilerimiz kampanya döneminde KOBİNakit Hesap limitlerini hesaplarına bağlatmaları durumunda kampanyamızdan faydalanabileceklerdir.

KOBINakit Hesap kullanımı günlük 3,000 TL?yi aşan müşterilerimiz için, sadece aşan tutara standart KOBINakit Hesap faiz oranının işletilmesine denk gelen faiz oranı, kullanılan tüm tutara işletilerek faiz hesaplaması yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. dilektasken dedi ki:

  kobi kredim var halan ödemekteyim kobinakitten faydalana bilirmiyim

 2. bülent arpaç dedi ki:

  kobi nakit hesabım varmı .nasıl yararlanabilirim

 3. bekir yorulmaz dedi ki:

  kobinakit kullanirsam geri odemesini nasil yapabilirim

 4. şahin kirpik dedi ki:

  kobinakit kullanıyorum fakat şuan pos makinemden yatan paramı işlem yapamıyorum ben burda biriken paramı borçlarıma ve kredime kullanıyordum kartımı lütfen kullanıma açınki bende işlemlerimi yapayım ve kredim boşyere faize girmesin çünkibenim paramda değerli orda durdukça param nereye gidiyor anlamıyorum umarım acilen ilgilenirsiniz

BİR YORUM YAZ