Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası 15 TL Puan

  • 29 Eylül 2010
Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası 15 TL Puan

1 Eylül – 1 Kasım 2010 tarihleri arasında, CardFinans’ına veya Finansbank hesabına her yeni OFÖ talimatı için 15 TL değerinde 15,000 ParaPuan verilecektir.

Kredi kartına verilen OFÖ talimatlarının ödül tutarları kredi kartına, hesaptan verilen talimatların ödül tutarları ise CardFinans Nakit banka kartına yüklenecektir.

Kredi kartından ve hesaptan kazanılabilecek ödül miktarları ayrı ayrı en fazla 45,000 ParaPuan olup toplamda 90,000 ParaPuan ‘dır.

Ödül kazanabilmek için kampanya kapsamındaki yeni fatura ödeme talimatlarına 1 Aralık 2010 tarihine kadar en az bir kez borç yansımış olması gerekmektedir. Ödül yüklemesi, bu koşulu sağlayan kişiler için 10 Aralık 2010 tarihine kadar yapılacaktır.

Kampanyadan ödül kazanabilmek için verilen tüm fatura talimatlarının  “yeni” talimat olması gerekmektedir. Müşterinin kendisinin ya da başka bir yakınının CardFinans ya da Finansbank hesabında tanımlı olan talimatlar kampanya dönemi içerisinde iptal edilip yeniden  tanımlanırsa bu talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya kapsamında verilen talimatların ya da talimat verilen kredi kartlarının kampanya bitiminden itibaren 6 ay boyunca iptal edilmemesi gerekmektedir. Aksi durumda verilen ParaPuan’lar geri alınacaktır.

Talimatların yenilenmesi (adres değişikliği, numara değişikliği vs.) durumunda ödüller geri alınmayacaktır. Kampanya bitiminden sonraki 6 aylık dönemde, müşterinin kampanya döneminde verdiği toplam talimat adedi değişmediği sürece ödüller geri alınmayacaktır.

Hesaptan verilen Otomatik Fatura Ödeme Talimatları için sadece bireysel müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.

Tüm OFÖ’lerini hesaptan veren müşterilerin banka kartı bulunmuyorsa banka kart gönderimi yapılarak PP yüklemesi CardFinans Nakit banka kartına yapılacaktır.

Fix Card hariç tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.

Ek kartlar da kampanyadan faydalanabilirler

Kampanyadan ödül kazanmak için tüm fatura talimatlarının aynı anda ya da aynı günde verilmesi gerekmemektedir.  1 Eylül – 1 Kasım 2010 tarihleri arasında verilen tüm yeni talimatlar kampanyaya dahildir.

CardFinans’a ve Finansbank hesabına verilen fatura ödeme talimatları için hiç bir ek ücret alınmamaktadır.

Ofö Sözüne Bedava Kredi  kampanyasına dahil olan (ya da olacak) OFÖ’ler bu kampanya dahilinde sayılmayacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan bir müşteri sadece 1 defa ödül kazanabilir.

Hesabını Bilen Paket ‘e başvuran müşteriler için, öncelikle Hesabını Bilen Paket için ödül değerlendirmesi gerçekleştirilecek ve en az bir talimatın aktifliği Hesabını Bilen Paket için aranacak olup, ikinci ve diğer kalan aktif hesaptan talimatlar OFÖ kampanyası kapsamında ödül kazanabilecektir.

Vezneden ödenecek talimatlı faturalar kampanya kapsamında sayılmayacak ve kampanya koşulu yerine getirilmediği için ParaPuan yüklemesi yapılmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ömer dedi ki:

    merhaba ben fınans bankın maaş müşterisiyim ben her ay futuramı otomatik ödenmesini istiyorum beni ararmısınız tel.0531xx24517 ömer albayram

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.