Kampanya ve İndirim Haberleri

Garanti 2015 bedelli askerlik kredi kampanyası

  • 04 Aralık 2014

Bedelli Askerliğin çıkacağı açıklandı. İlk olarak meclise gelecek konu komsiyonlardan geçerek genel kurulda oylamaya sunulacak ve Cumhurbaşkanı onayı sonrası yasalaşacak. Tüm bu süreç sonucunda bedelli askerliğin 2015 Ocak ayında çıkması bekleniyor. Başbakan taksit düşünmüyoruz dedi ama kulislere göre eskiden olduğu gibi 2 taksit kolaylığı sunulabilir. Ayrıca bir önceki 2011 bedellide olduğu gibi 6 aylık bir başvuru süresi verilebilir, bu bakımdan kredi kullanmadan önce lütfen yasanın çıkmasını bekleyin.

Garanti bankası 2015 bedelli askerlik için kredi kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında 18.000 TL bedel için aylık %1.19 faiz oranı 36 ay vade seçeneği sunuldu.

Kampanya Ayrıntıları
– Doğum yılı 1987 ve öncesi olan erkek müşterilerimiz krediye başvurabilecektir
– Başvurular sadece Tam destek (4440335) hattından ve şubelerden “Bedelli Askerlik Talebi olduğu belirtilerek yapılabilecektir.

Not:Kampanya kapsamında sunulan krediler 10.000 TL-20.000 TL arasındaki tutar ve 36 aya varan vadelerde kullanılabilir. Dosya masrafıs tahsis ücretinden oluşmaktadır. “Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı”, tahsis ücreti, peşin komisyonu, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Başvuru sahibinin SGK kaydının olmaması veya doğrulanamaması durumunda belge talep edilebilir.

Bedelli kredi kampanyası hakkında 3 haber yayınladık ama sunulan kredilerin hiçbiri sıradan bir ihtiyaç kredisinden farklı değil, kredi kullanacaklara duyurulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ