Garanti bankası internet şubesi Arzum kampanyası %35 indirim kodu

  • 16 Şubat 2018
Garanti bankası internet şubesi Arzum kampanyası %35 indirim kodu

Garanti Bankası ve Arzum işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında Garanti müşterileri internet ve cep şubesinden alacakları kod ile %35 indirimden yararlanacak. Kampanya 17 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında, kredi kartı borcu veya fatura ödeme işlemleri yapan müşterilere özeldir. İndirim kodunu arzum.com.tr sitesinde kullanabileceksiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya kapsamında, 17 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında arzum.com.tr adresinde, Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi ve Aquavera Nano Teknolojik Su Arıtma Cihazı ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerli %35 direkt indirim uygulanır.
İndirime ilişkin kodlar, Garanti İnternet/Cep’ten kredi kartı borcu veya fatura ödeme işlemlerinden birini yapan müşterilere kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 11 Mart 2018 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
SMS ile iletilen indirim kodları, arzum.com.tr web sitesinden “Sepet Detayı” adımından girişi yapılarak hesaba tanımlanabilir.
İlgili kodlar 10 TL ile 10.000 TL arasındaki sepet tutarlarında geçerlidir.
İndirim kampanyası arzum.com.tr adresinde sadece online alışverişlerde geçerlidir.
İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
İndirim kodu tek kullanımlıktır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim hakkı kazanabilir.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
Kampanya kapsamındaki %35 indirim hakkı kişiye özeldir, devredilemez.
İndirim kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır.
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler ve Garanti Bankası çalışanları yararlanamaz.
Ürünler stoklarla sınırlıdır.
İndirimden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
Kampanya kapsamında yapılacak alışverişle edinilen ürünlerde herhangi bir hata, ayıp bulunması ya da teslimat sorunları (geç teslim, yanlış ürün teslimi, stok yetersizliği) nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
T. Garanti Bankası A.Ş ve Arzum Elektrikli Ev Aletleri gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x