Kampanya ve İndirim Haberleri

Garanti emekli maaş promosyon kampanyası 7500 TL hediye

  • 02 Ağustos 2022
Garanti emekli maaş promosyon kampanyası 7500 TL hediye

Bankaların emekli maaşı için yarışları devam ediyor. 2022 emekli maaş promosyon kampanyasında garanti bankası 7500 TL ödülle öne geçti. Kampanyada emekliye 7250 TL verilirken referans olan yakınına 250 TL ödül verilecek. En yüksek rakam 7000 lirayla akbank tarafından gelmişti. Aslında emekli için Akbank halen daha iyi. Ekstra kredi kartı alana 250, 2 fatura talimatına da 250 olarak 7500 veriyor. Ben garanti bankasını tavsiye etmiyorum. Kuralları çok sıkı ve müşteriyi pek düşünen bir banka değil. Bonus kart güzel kampanyalar yapıyor hakkını yemeyelim.

Eğer garanti bankasına bir sempatiniz yoksa yapı krediyi veya diğer bankaları bekleyin derim. Emekli maaş promosyon kampanya yarışı bitecek gibi görünmüyor. Bu kampanyalar geldikçe seviniyorum. Verilen promosyon ödülleri 3 yılda alınacak bayram ikramiyelerini geçti bile. Umarız birileri bu yarışı sonlandırmaz.

Emekli maaşını Garanti BBVA ‘dan alan tüm emekli maaş müşterilerimize, Garanti BBVA Mobil ve İnternet’ten, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 16:00 ya kadar yapılacak EFT işlemleri ücretsizdir. (Hafta sonları ve resmi tatil günleri dahil değildir. Uygulama 01/04/2021 itibariyle başlamış olup öncesinde gerçekleştirilen havale/eft işlemlerini kapsamamaktadır.)

Garanti BBVA’lı emekliler şubeye gitmeye gerek kalmadan, Garanti BBVA Mobil veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarını kolayca Garanti BBVA’ya taşıyabilecek.

5 1 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

3 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
borma61
10 gün önce
Yanıtla  Nesrin Özkaya

Maaşını garantiden alan ama promosyon için 1 yılı olan kişiler ne yapabilir? iptal edip ceza ödeyerek başka bankaya gidilebiliyor da aynı banka da bu iş olabiliyor mu?

AbdllhY
9 gün önce
Yanıtla  borma61

Sn borma61 örneğin siz banka ile 3600 tl ile 36 ay maaş promosyonu için anlaştınız ancak daha sürenin dolmasına 12 ay var banka ile görüşerek ( ing telefonu bile kabul etmişti diğer bankalarda da süreç benzerdir sanırım) kalan 12 aya isabet eden 1200 tlyi kıstalyem usülüyle hesabınızdan, banka tabiri caizse boşanma bedeli olarak hak etmediğiniz aylar için alıyor.. Yeni sözleşmeyle de ne kadar vaat ediyorlarsa onu yatırıyorlar.. Umarım anlatabilmişimdir..

3
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x