Garanti emekli maaşı kampanyası 450 TL promosyon fırsatı

  • 02 Ağustos 2017
Garanti emekli maaşı kampanyası 450 TL promosyon fırsatı

Emekli maaşını Garanti bankasına taşıyan müşteriler maaş tutarlarına göre 450 TL’ye kadar promosyon ödemesi alacak. Garanti emekli maaşı kampanyası aslında devletin sunduğu bir fırsat ve diğer bankalarda aynı promosyon miktarını ödüyor. Garanti bankasının keyfi uygulamaları nedeniyle bu bankayı tercih etmenizi tavsiye etmiyoruz.

Emekli maaşlarını 3 yıl boyunca Garanti  Bankası’ndan almayı taahhüt eden yeni emekliler, maaş tutarına göre  tek seferliğine peşin ödenecek promosyon da kazanacak.

Emekli  müşterilerine en iyi hizmeti, en hızlı ve kolay yoldan sunmayı  hedefleyen Garanti, maaş tutarı 1.000 TL’ye kadar olan yeni emeklilere  300 TL 1.000 – 2.000 TL arasında olanlara 375 TL, 2.000 TL’nin  üzerinde olanlara ise 450 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

Konu hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı  Mahmut Akten, “Garanti Bankası olarak, büyük kıymet verdiğimiz  emeklilerimize özel hizmetler sunma konusunda her zaman öncü olduk. Bu  kapsamda, yeni emekli olacak müşterilerimizin maaş bankası olarak  Garanti’yi seçebilmesi için SGK ile anlaşma imzaladık. Buna göre, 1  Ağustos’tan itibaren emekli olanlar, maaş bankası olarak Garanti’yi  seçerek ayrıcalıklı hizmetlerimizden kolayca yararlanabilecek. Maaşını  Garanti’den alacak yeni emeklilerimize 300 TL’den 450 TL’ye varan  tutarda promosyon ödemesi yapacağız. Tüm emeklilerimiz, 4 bin 500’ü  aşan sayısıyla Türkiye’nin en yaygın ATM ağlarından biri olan Garanti  Paramatik’lerden, kendileri için özel hazırlanmış ekranlardan tek  tuşla maaşlarını hiçbir masraf ödemeden kuruşu kuruşuna kolayca  çekebilecek. Ayrıca özel indirimli faiz oranlarıyla destek, oto,  mortgage kredilerinden yaralanabilecekler. Bunların yanı sıra daha  önce emekli olup maaşını başka bankadan alan emeklilerimiz de  istedikleri taktirde maaşlarını Garanti’ye aktarabilecek ve aynı  şekilde promosyon imkânından ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden  faydalanabilecek. Her alanda olduğu gibi, yenilikçi ürün ve  hizmetlerimizle, emekli müşterilerimizin de hayatlarına değer katmak  üzere çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x