Garanti fatura talimatı kampanyası 100 TL bonus hediye 13-29 Şubat

  • 13 Şubat 2016
Garanti fatura talimatı kampanyası 100 TL bonus hediye 13-29 Şubat

Garanti bankası müşterileri faturaları için verecekleri otomatik ödeme talimatlarında 100 TL bonus kazanıyor. Kampanya kapsamında 13-29 Şubat 2016 tarihleri arasında 1 fatura için 15 TL, 3 fatura için 50 TL, 5 ve üzeri faturada 100 TL değerinde bonus kazanacaksınız.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya Bonus kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, 10 Mart 2016’te kullanılabilir ve açık statüdeki Bonus kartınıza yüklenecektir.
1’den fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok ve en son talimatın verildiği karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
Kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; 28.02.2017’ye kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve 28.02.2017’ye kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonuslar 10.03.2017 tarihinde geri alınacaktır.
Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
Bonus’unuz ile Turkcell, Vodafone, TT-net, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, KKTC Turkcell kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb otomatik fatura ödeme talimatları için kampanya bitiminden itibaren ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden aylık %1,87 faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.
Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ