Garanti internet şubesi 25 iphone 4s hediye ediyor

  • 14 Mart 2012
Garanti internet şubesi 25 iphone 4s hediye ediyor

Garanti bankası internet şubesi kullanıcılarına özel kampanyasında  25 iPhone 4S  hediye ediyor. Çekiliş kampanyası kapsamında 14 Mart-6 Nisan 2012 tarihleri arasında Garanti İnternet Şubesi’ne giriş yapanlar arasında yapılacak çekiliş ile 25 iPhone 4S sahibini bulacak.

Kampanyada Garanti Facebook sayfasındaki ’25 iPhone 4S’ sekmesinden İnternet Şubesi’ne giriş yapanlara, 2 çekiliş hakkı daha verilmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Garanti Bankası’na ait www.garanti.com.tr ücretsiz internet sitesine girip tanıtım ve hizmetleri izledikten sonra İnternet ve Cep şubelerine giriş yapan müşterilere bir, www.facebook.com/Garanti internet sitesi üzerinden internet şubesine giriş yapan müşterilere iki çekiliş hakkı verilecektir. Ayrıca Garanti Bankası internet şubesine ilk kez giriş yapan müşterilere iki çekiliş hakkı verilmektedir. Bir kişi en fazla beş çekiliş hakkı kazanabilmektedir.

Çekiliş 11 Nisan 2012 tarihinde gerçekleştirilmektedir. Çekiliş sonucu kazanan talihliler 13 Nisan 2012 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. SUNEL AKSU dedi ki:

    çekilişte adımın olup olamadığı ve kazanıp kazanmadığımı nasıl öğrenebilirim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.