Garanti internet şubesinde 25 TL n11 ve d&r indirim kodu 17-31 Aralık 2017

  • 19 Aralık 2017
Garanti internet şubesinde 25 TL n11 ve d&r indirim kodu 17-31 Aralık 2017

Garanti bankası müşterileri internet sitesi ve cep şubeden kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden birini yaptıklarında N11 ve D&R internet sitesinde geçerli 25 TL indirim kodu kazanacak. Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
15 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden birini gerçekleştiren müşteriler, n11.com ve dr.com.tr’de geçerli 25 TL indirim kuponu kazanıyor olacaklar.
Her iki firmadaki indirimden ilk 5000 kişi yararlanabilecektir.
İlgili kampanya, n11.com’da 200 TL ve üzeri, dr.com.tr’de 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde geçerlidir.
n11.com’da kupon kodu sadece “Ev & Yaşam” kategorisinde geçerlidir. Kampanyada “Süpermarket” ve “Evcil hayvan ürünleri” kategorileri hariçtir.
Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
n11.com’da kupon, hesaba tanımlandıktan sonra 7 gün içinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinir.
Kişiye özel üretilen kodlar, d&r.com.tr’de en geç 15 Ocak 2018 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
T. Garanti Bankası ve Doğan Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş., Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x