Garanti kadın girişimci yarışması

  • 27 Aralık 2011
Garanti kadın girişimci yarışması
 Bankalar bazen işe yarar yarışmalar düzenleyebiliyor.Garanti bankası bayanlara yönelik düzenlediği yarışma ile kadın girişimcisini arıyor.

Garanti Bankası`nın, Ekonomist dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği`nin (KAGİDER) işbirliğiyle bu sene 6.`sını düzenlediği yarışma kapsamında, “Türkiyenin Kadın Girişimcisi”nin yanı sıra, “Türkiyenin Gelecek Vaad Eden Kadın Girişimcisi” ve “Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci” kategorilerinde de ödüller verilecek.

Sadece büyük ölçekli işletmeleri değil, ölçeği ne olursa olsun, tüm kadın girişimcileri teşvik etmek amacıyla düzenlenen yarışma kapsamında; farklı kulvarlarda daha küçük ölçekli ama gelişime ve yeniliğe açık, gelecek vaat eden veya kendi şartları altında, yöresinde iyi bir işletme kurmuş, bulunduğu yörede fark yaratan kadın girişimcilere de “kazanma” şansı sunuluyor.

Türkiyede yaşayan ve hakim ortak olduğu şirketi yıllık 25 milyon TL`nin altında ciro yapan kadın girişimciler, yarışmaya bizzat başvurabiliyor veya aday gösterilebiliyor. Başvurular, www.kadingirisimciyarismasi.com adresinden doldurulacak formlarla, 15 Mart 2012 tarihine kadar yapılabiliyor.

“Türkiyenin Kadın Girişimcisi” 20.000 TL tutarında nakit para ödülüne ve 2.500 TL başlangıç katkı paylı BES Emeklilik Planı`na, “Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimci” 15.000 TL tutarında nakit para ödülüne ve 2.500 TL başlangıç katkı paylı BES Emeklilik Planı`na, “Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci” ise 15.000 TL tutarında nakit para ödülüne ve 2.500 TL başlangıç katkı paylı BES Emeklilik Planı Ödüllerine  hak kazanacaktır. Ayrıca tüm dereceye giren kadın girişimcilerimize 1 yıllık ücretsiz KAGİDER üyeliği ve Capital, Ekonomist ve Elele Dergisi üyeliği kazanacaklardır.

Yarışmaya internet üzerinden başvurmak veya yarışma hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kadın girişimcilerimiz www.kadingirisimciyarismasi.com adresini ziyaret edebilir, başvuru formunu elden teslim etmek isteyen kadın girişimcilerimiz ise en yakın Garanti Şubesine uğrayabilirler.

Türk kadınlarımızı girişimciliğe teşvik etmek ve başarı hikayelerini Türkiye`ye duyurabilmek amacı ile daha önceki yıllarda da yarışmamıza başvurmuş kadın girişimciler dahil tüm kadın girişimcilerimizi Türkiye`nin Kadın Girişimcisi Yarışması`na başvurmaya davet ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ